Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 8 hetes németjuhászunk van,...

8 hetes németjuhászunk van, jó lenne ha engem tekintene falkavezérnek. Hogy lehet elérni, hogy én legyek az? A Családomba van egy nagyon határozott markáns férfi, de nem akar ilyen babérokra törni, de ugye nem mi döntünk.

Figyelt kérdés
Határozott vagyok vele, és következetes. Mit kell még tennem? Én fogom kutyasuliba vinni,ezért jó lenne ha hallgatna rám...
2009. aug. 13. 11:55
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Kedves 12:05-ös:) Ez egy kis 8 hetes plűsmaci:) Ne adjak neki kajá egy nap?:( hűűűűűűűűhaa.... Akkor felveszem a kesztyűt:) lassan szabin leszek, és kipihenhetem magam, mert éjszakáztam vele elég sokat... Annyira szeretem:):):) el kell tőle olvadni:)
2009. aug. 13. 13:38
 12/17 A kérdező kommentje:
Jaj még egy kérdés, kedves 12:05-ös! Ha egész nap nem vagyok otthon, hanem az öcsém, ő játszadozik vele, viszi is majd sétálni, meg gondolom tanítgatja is majd. Ez bezavarhat?:) gondolom igen, de ha reggel, este én etetem, meg tanítgatom este, meg a hétvégén... ő annyira nem következetse, vagy a fene tudja... Nem akarom kizárni a kutya életéből...
2009. aug. 13. 13:43
 13/17 anonim ***** válasza:
8 hetes kutyát nem éheztetünk 1 napig sem!
2009. aug. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
12:06-os vagyok a másik könyv szerzője izraeli és arról szól, hogyan kell a kutyát erőszak nélkül nevelni. Nagyon jó és nagyon sok dologban igaza van. Megalapított egy nappali kutyaotthont, ahová a mindig dolgozó gazdik bevihetik a "neveletlen" állataikat. Eseteket ír le, hogy mi volt a gond a kutyával és ezt hogyan hozták rendbe. A másikat én is kerestem de nem találtam sehol, csakúgy mint a 101 kutyatrükköt.
2009. aug. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az egy napos koplalást azért inkább akkor, ha felnőtt lesz. Kölyöknél még ez sok. Ilyenkor még egy nap többször kell nekik enni.
2009. aug. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Na igen, erőszak ments nevelés!!! Bizony bizony! Dícsérem a kis szarost rendesen, amikor ügyes, vagy van egy jó mozdulata:) már egyszer majdnem visszahozta a játékát:) lehet hogy véletlen, de már ezek szerint enm félti tőlem a "zsákmányát":) két hét kemény munka...:) simi, meg dícsérés... a kis büdös:) önbizalommal teli kutya lesz, de nem mindig:) MEgnézem azt a könyvet is, köszönöm. már annyit olvastam, hogy mindnekinek az agyára megyek már otthon:)de ez va, egy kutya nagy felelőség...:)

Egy napos éheztetés valóban sok. a nagykutyánkat "éheztettük" egy nap nem kapott kaját, de ez kell nekik.

2009. aug. 13. 14:48
 17/17 anonim ***** válasza:

12:05-s vagyok

Bocsi nem írtam oda,hogy az egy napos kajakimaradást csak akkor ha már felnőtt a kutyus.Az öcséd meg nem hiszem,hogy bezavar ha te többet vagy a kutyával és csak te adsz neki enni.

2009. aug. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!