Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ivartalanítás után vagyunk 2...

Ivartalanítás után vagyunk 2 nappal. Nektek is ilyen volt a kutyátok?

Figyelt kérdés
Eddig gallért hordott, de fel se mert állni benne, így ma vettem neki egy body-t. Most olyan eleven, hogy nem tudom leállítani és nem hallgat rám. Visszaadjam rá a gallért? Lehet baja a sebnek?
2012. nov. 9. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha túl sokat izeg-mozog lehet baja.
2012. nov. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem hülye a kutya, érzi, hogy mikor elég neki. ha fáj, akkor ugyis lenyugszik.
2012. nov. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azonnal levettem róla, mivel borzasztóan félt tőle. Szinte egy percet sem volt rajta. Békén hagyta a sebét, mint aki érzi. hogy nem szabad. Később mielőtt a doki látta volna, azért kiszedte magának a varratot, de semmiféle gond nem volt a sebbel.
2012. nov. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 1 hétig minimum rajta hagynám. Volt olyan kutyám, akinek nem kellett. Most ivartalanították a 9 éveset méhgyulladás miatt. Az első napokban nem piszkálta és gyenge is volt, ezért ha tudtam rá figyelni, nem volt rajta gallér. Úgy rémlik, 4-5 nap után elkezdte érdekelni a sebe, gondolom ahogy gyógyul, viszket, stb...Akkor már nem kockáztattam. Volt egy kutyám, akit a gallér gyakori levétele miatt újra kellett műteni, mert felszakadt a sebe, igaz neki nem ivartalanítás volt, hanem acélhálóba szaladt és felszakadt a combtöve. Az egy folyton mozgásban levő terület, nehezen gyógyul, de biztosan közre játszott a felnyílásban, hogy nem volt mindig rajta a gallér és kiszedett néhány varratot, plusz a gallér hiányában sokkal elevenebb volt és kb. a 10-12. napon volt egy kis vita a másik kutyával, 2 lábra állva egymásnak estek, kaptak két pofont és újra béke lett, csak a hirtelen mozdulattól kinyílt a seb és kezdődött elölről az egész, 10-12 nap újra - immár szigorúan gallérban.
2012. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én fel sem raktam rá, nem bírta meg a hely is kicsi hozzá. Szájkosár volt rajta. Nem lett semmi baja. Mondjuk rám hallgat a kutyám, szóval lehet kissé vissza kéne fognod.
2012. nov. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!