Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Húzhat szánkón egy 1 éves...

Csaba1974 kérdése:

Húzhat szánkón egy 1 éves goldi szánkón egy 1 éves gyereket?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 18:21
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

lesz aki szerint ,igen

mások szerint, nem

2012. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak ha pórázon van, bár én akkoris várnék inkább még egy évet, egy egyéves még nem tud kapaszkodni.
2012. nov. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Fannybaba8 ***** válasza:
Szerintem Kicsit fiatal még majd jövőre nem eléggé erősek a csontjai bár megpróbálhatod
2012. nov. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Még nagyon fiatal. Ekkora súllyal meg végképp ne:s
2012. nov. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem mert pokoli nagy energia van benne !! természetesen pórázon és nem futva ill nem órákon át gondoltam csak egy kicsit!! Ha egyáltalán húzza bár gyanítom h igen szeret sétálni! Kicsi séta szánkóval majd kipróbálom és ha látom h nem megy akkor nem erőltetem!!
2012. nov. 10. 18:41
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából inkább másfél éves a nyáron volt 1 csak én még egy kicsit leragadtam a nyárnál
2012. nov. 10. 18:46
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

pedig szerintem már tél van :D

Egy 1 éves még nem olyan vészes súly, főleg a havon húzni, de akkor vegyetek egy hámot, vannak speciális hámok, amiket erre terveznek. A gyerkőcre meg vigyázzatok azért:)

2012. nov. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy még nincs kifejlődve teljesen a teste és így erőltetni nagyon veszélyes. Nem most fogod látni rajta hanem később.
2012. nov. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!