Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Igaz, hogy vannak kutyák,...

Igaz, hogy vannak kutyák, amik azonnal megeszik a gyereket, ahogy az elesik és a földre kerül? Malamut? Egyéb?

Figyelt kérdés

Például a malamutról mondják, főleg róla hallottam rengeteget, hogy azonnal széttépi a gyereket, akivel egy perce még játszott, ha az elesik.


Két kérésem van: most ne hordjanak le a malamut tulajdonosok, mert én csak feltettem egy kérdést, nem állítottam semmit. A másik, ha van egy 14 éves fiad, aki 160 centi, akkor nem ugyanarra gondolunk. Hanem, ha például van egy 6 éves gyerek, aki játszik egy kutyával. Én még tinédzser vagyok, szóval nem gyerek mellé keresek kutyát, vagy ilyesmi, csak érdekel, hogy ezek igazak-e.


Milyen más fajtára igaz még, feltéve, hogy igaz?


2012. jún. 23. 22:17
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
90%
ne nézz este 10 után horror filmeket.
2012. jún. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

nem igazak.A jól nevelt kutya - mindegy milyen fajta - nem harap meg senkit.

A nem nevelt - akármilyen fajta - megharaphat

2012. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
100%

" A malamut nem szeret egyedül lenni. Némelyik nem jön ki a gyerekekkel de sok védelmezi a gazda gyerekeit, ha már be vannak neki mutatva (először távolságtartásra kell inteni a kutyát, hogy értse, vigyázni kell rá), és mindenki mással is elég barátságos, így házőrzőnek teljesen alkalmatlan. "


Nem igaz,amit mondanak. Nincs egyetlen egy kutya sem amelyik megenné a gyereket.

Még a dinkók sem eszik meg a gyereket,pedig ők nem igazán szeretik az emberek társaságát.

2012. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
ez egy oltári nagy baromság, már ne is haragudj. Én pont malamut tulajdonos vagyok, de a malamut a macskákra és más kisebb állatokra veszélyes csak, de szerintem ugyanigy a legtöbb kutya nem szereti a macskákat. Ez csak egy tévhit, és akármelyik kutya megtámadhatja a kis gyereket, ha nincs rendesen szoializálva, egy csivava sokkal agresszivabb akármelyik kutyánál , csak mivel kicsit, nem tesz nagy kárt, de én már bernáthegyiről is hallottam olyat, hogy széttépett egy gyereket, mégis az egyik legnagyobb gyerekbarát kutyának állitják, szóval nincs rossz kutya, csak felelőtlen gazda! És persze olyan gazda, aki nem neveli a kutyáját rendesen. Egy pitbull például kifejezetten imádja a gyereket, de ha nincs rendesen megnevelve, akkor meg is eheti . Ennyi a lényeg!
2012. jún. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
Szerintem ez úgy ahogy van hülyeség. Nem mondom ,hogy nem létezik ,hogy egy kutya aki nincs jól nevelve, szocializálva nem tenne ilyet de nem jellemző ahhoz nagyon el kell rontani a kutyát.Viszont idegennel már elő fordulhat ha a kutya eléggé terület védő. Egy példa nekünk kaukázusink van van a családba pár fiatal gyerek kis koruk óta együtt játszottak nyugodt szívvel hagynám a kutyára a gyerekeket tavaly történt meg az ,hogy nem találtam a két kis ördögöt. Kerestem őket egy ideig mire megtaláltam őket a pincébe egy lepedőn aludtak a kutyával. Viszont múltkor meg bejött egy kis cigány gyerek a kerítésen és a kocsiból akarta kivenni a pénztárcámat. Addig jutott ,hogy kinyitotta a kocsi ajtaját. Annak köszönhetően van még életbe ,hogy megvan nevelve a kutyám és csak a karján meg az arcán sérült.
2012. jún. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:

Ilyen a világon nincsen, a kutya nem eszik embert, se kicsit, se nagyot. Néhány olyan ember terjesztheti ezt, aki egyszer félrenevelt egy kutyát és az megharapta a gyereket, aztán a kocsmában tovább költötték a sztorit. Ennyire egyszerűen nem lehet félrenevelni egy kutyát sem, max. ha direkt tréningezik, de ha van is ilyen beteg elme a Földön, maximum egy minden ezer évben, és én amúgy sem akarok ebbe a lehetőségbe belegondolni.

A malamutokról ráadásul elég sok videó van a neten, amint gyerekeket altatnak, vagy hagyják, hogy agyonnyúzzák őket.

http://www.youtube.com/watch?v=nh021NoB8r4

http://www.youtube.com/watch?v=tYAPal8o4Tc

2012. jún. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:

Szóval akármelyik kutyafajta megnevelhető? Pl. a romániai kuyta is, amelyiket arra tartják, hogy megölje a grizzleyt? Nem jut eszembe a neve, nema kaukázusi medveölőre gondolok, hanem egy hasonlóra, kevésbé háziasított.


nem vetekszem, és kérlek ne írjatok hülye hangú leveleket (pl. első válaszoló), mert a fórum lényege a kérdezés. én legalább kérdezek, mielőtt ítélek. Mindenki másnak köszönöm.

2012. jún. 23. 22:43
 8/39 anonim ***** válasza:
minden kutya, a romániai is, ráadásul ott nincs is grizzly, mert az csak észak-amerikában él.
2012. jún. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
A malamutokról én sem állítok rosszat, csak róluk hallottam ezt kifejezetten. Amúgy a kaukázusiról jut eszembe: kaukázusi juhász volt a bátyám egyik barátjának kutyája. Hatalmas dög volt, de mindenki imádta, én is hazafelé a suliból mindig megsimogattam. Olyan népszerű volt, hogy az óvodában őt rajzolgatták a gyerekek. Meg óvodások lógtak a nyakában. Aztán meghalt kullancscsípésben, és most vettek helyette egy dögöt, aki a fejemet is leszedné. Nem ismerem fel, hogy az milyen fajta. Valóban a kaukázusira is mondják, hogy agresszív, tehát hajlok rá, hogy elhiggyem,amit mondotok, csak úgy érdekelt.
2012. jún. 23. 22:48
 10/39 A kérdező kommentje:
22:45, akkor akármilyen medve, amilyen él ott.
2012. jún. 23. 22:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!