Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy kiskutya...

Mennyibe kerül egy kiskutya oltásai és a chip?

Figyelt kérdés
A nagymamám kutyája meghalt, és szeretnék neki vinni egy újat (ő is szeretné) de neki nincs pénze a kezdeti oltásokra meg chipre, stb. Miket kell egy kiskutyának elintézni és mennyibe kerülnek? Rottweiler keverék kölyökkutyák. Sajnos nem értek hozzá, soha nem volt még kutyusom, nem kellett még ilyet csinálnom.
2012. nov. 11. 10:02
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Soha nem tudnék ilyet tenni, fel sem merült bennem, hogy bárki képes lenne ilyesmire. Nem tudnék egy állatot szenvedni hagyni. Már volt is rá példa, hogy az út szélén találtam egy kutyust, nyilvánvalóan valaki kidobta a kocsiból, úgyhogy elhoztam magammal (szegény kutyus tele volt kullancsokkal és jól össze is volt verve, nem tudom, hogy kocsi ütötte-e el, vagy bántották) és kerestem neki egy gazdit. De olyan hálás volt minden simogatásért és falatért, amit adtam neki, legszívesebben megtartottam volna, csak lakásban lakom, a kutyus pedig egy gyönyörű vizsla volt, jobb neki a kertes háznál, ahol most van. A családban nálunk mindenki ilyen, biztos, hogy nem hagynánk a kutyát magára.
2012. nov. 11. 20:22
 12/12 anonim ***** válasza:

nekem: első oltása már megvolt


3 kombinált: 3x5500


veszettség 3500


chip: 3500

2012. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!