Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől dagadt fel a kutyánk...

Mitől dagadt fel a kutyánk pofija?

Figyelt kérdés
Most értem haza és látom,hogy egyik oldalt feldagadt neki.Valami megcsíphette? Egyébként virgonc mint mindig,ha odanyúlok nem kap oda.
2009. aug. 13. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Mindenképp nézz bele a szájába, nem belül az inny duzzadt? Lehet foga fáj, amuyg meg megcsiphette is valami
2009. aug. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Valszeg megcsípte mondjuk egy darázs:(
2009. aug. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
az is lehet, h belül egy tüske van -ismerősöm kutyája sünnel harcolt és ugyanez történt.
2009. aug. 13. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát szegény elég viccesen néz ki.Kb.úgy mint én amikor begyulladt a fogam és feldagadt az arcom.Belenéztem a szájába,de nem láttam semmit.A sünit csak ugatja nem merészkedik közel hozzá.
2009. aug. 13. 21:41
 5/8 anonim válasza:
95%
Biztosan megcsípte valami,talán darázs.Én kutyámnak is volt már ilyen,és elmúlt a duzzadás magától,szerencsére.
2009. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha holnapig nem mulik hivj hozzá allatorvost, vagy vidd el, mert az h. te belenézel a szájába még lehet egy inny-vagy fog gyulladás, bár nem irtad mennyi idös a kutya, ezen felül tényleg lehet szálka, süni egyebek, vagy csipés
2009. aug. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Oké. Köszönöm.
2009. aug. 13. 22:11
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos megcsípte egy darázs, az enyémet is 3 hetente megcsípi:( olyankor adok neki Calciumot és másnapra nem is látszik. de azért figyeld,mert ha tovább terjedne a duzzanat,lehet hogy allergiás,akkor irány a doki!
2009. aug. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!