Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SEGITSEG, Melyik BRIT PREMIUM...

SEGITSEG, Melyik BRIT PREMIUM tapot valasszam kutyaimnak?

Figyelt kérdés

Egy hizekony ivartalanitott 4 eves 5 kgos szukanak melyiket?

Egy nem hizekony 7 eves 13 kg-os szukanak?

Es 2 ivartalanitott 22kg-os nem hizekony kutyyanak(egy 7 eves kan,egy 3 eves szuka)?

A 13-22 kgos kutyaimnak a Brit Premium Adult M tapon gondolkodom,de az elado a Brit Premium Lamb&Rise-t ajanlotta.(az dragabb azert).

A kicsi hizekony kutyamnak meg a Brit Premium Light es a Brit Premium Lamb&Rise tapon gondolkodom.Az utobbit probaltam,jo szeklete volt tole,viszont hogy hizekony nem tudom jo e az es nem e inkabb a Light?

Kerlek segitsetek a megfeleloket kivalasztanom!!



2012. nov. 12. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Igazából majdnem mind1.

A lightból is keveset kell adni a kutyának csak ott az útmutató szigorúbb meg általában kevesebb a fehérje tartalma a tápnak.

Ha a kutya nem kövér csak hízékony akkor mehet neki is meg mindegyiknek a bárányos nyugodtan. Annyi hogy nem szentírás az adagolás. Nézd meg hogy melyik kutyádnak mennyit kell adni de változtass az adagokon hogy ha látod hogy soványabbak vagy egyre kövérebbek :)

2012. nov. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hízékony kutyának kevesebbet kell adni és kész, nem kell túlmisztifikálni meg mindenféle csodatápokkal kezelni ezt a kérdést. Jobban hasznosítja a szervezete a tápanyagot, tehát kevesebbre van szüksége. Én sem azt mondom a kutyámra, hogy hízékony, hanem hogy gazdaságos, mert az előírt minimum adag 2/3-ával boldogan elvan (szintén Brit Premiumot eszik).

A 7 kilósnak S-es, a nagyobbaknak M-es sima táp mehet, az adagolást pedig intézd úgy, hogy mindegyik szépen tartsa a súlyát.

2012. nov. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De most a dragabb baranyos-rizses a jobb,vagy jo nekik az M-es felnott kutyaknak valo?Abban csirkehus van es nem csak rizs mint a baranyosban,hanem gabona meg kukorica is.
2012. nov. 12. 09:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Amelyiket szeretnéd. Ha nem csirkeallergiások vagy nem zavar a kukorica akkor mind1 hogy melyiket adod.


Szerintem a bárányos jobb de ez magány vélemény. Talán annyi van vele hogy ha pukizásra hajlamos a kutyád akkor a bárányostól kicsit büdösebb lesz :D

2012. nov. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!