Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agility Pályák?

Fannybaba8 kérdése:

Agility Pályák?

Figyelt kérdés
Szimpla közvélemény kutatás.Csak érdekelne. Ti jártok Agility pályára? Ha igen hova? Ha van olyan aki otthon csinálja azt is leírhatja (Én úgy tudom az kicsit veszélyes)

2012. nov. 12. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi Dunakeszire járunk ki edzeni a KutyaVarázsba.

De azt tudd h az agilitynek nem az a lényege h a kutya át tudja-e ugrani az akadályt vagy sem, hanem h két akadály között hogyan, milyen íven vezeted, milyen technikákat használsz. És ezeket nem tudod megtanulni ha soha nem csináltad... akkor csak ügyetlenkedés lesz belőle és nem lesz sikerélményed. Mindenképp edzővel kezd el tanulni!!!

2012. nov. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi edzővel csináljuk itthon is rendes agility akadályaink vannak amiket úgy vettünk.Én inkább fizetek érte minthogy baja essen a kutyámnak
2012. nov. 12. 17:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Ki az edződ?
2012. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagy József.
2012. nov. 12. 17:22
 5/8 anonim ***** válasza:
:o és ő agilityzik?? Sosem hallottam róla, versenyekre biztos nem jár... érdekes.
2012. nov. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendes szakmája kutyaoktató de melette agility edző is.56 év körüli pali.Versenyekre nem jár de nagyon jól oktat
2012. nov. 12. 17:51
 7/8 anonim ***** válasza:
Hol laktok? Vagy ő honnan jár?
2012. nov. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bicskeiek vagyunk a pali érdi
2012. nov. 13. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!