Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 3éves bulldogom már 2....

A 3éves bulldogom már 2. napja nagyon hígat f. osik. Mitől lehetne jobban?

Figyelt kérdés
És miért alakult ez ki?4 napja vacsira nem tápot,hanem konzervet kapott.Ez lehet a baj?
2012. nov. 14. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, a konzervtől híg a széklete
2012. nov. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A konzerv lesz a ludas. Csak konzervvel etetéssel ez a baj általában.
2012. nov. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem csak konzerv volt,táppal 'kevertem' ,és amúgyis ennek már 4 napja..:S
2012. nov. 14. 16:06
 4/7 Csivibaba ***** válasza:
Igen, valószínű, hogy a konzervtől megy a hasa. Ne adj Neki, vagy ha mégis, akkor a táphoz keverve. Én éppen csak annyit szoktam a táppal elkeverni, hogy az ízét érezze. Viszont nem érdemes az olcsó konzervet adni a kutyának!
2012. nov. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha táppal keverted, és úgyis megy a hasa, és azóta csak tápot kapott akkor el kellene vinni orvoshoz. Az én kutyámnak ha megy a hasa, akkor rizst szoktam főzni sovány hússal. Attól rendbe jön, viszont van olyan kutya melyik a rizst sem bírja...
2012. nov. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Csivibaba ***** válasza:

Igaza van 5.-nek! Én is elvinném dokihoz! Így már nem biztos, hogy a konzervtől megy a hasa.

Az én kutyámnak sem volt jó a főtt rizs. Ugyanúgy ment a hasa tőle. Nálunk végül kiderült, hogy vastagbélhurut...

2012. nov. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A konzerv kocsonyás volt ugye ? mert az én kutyámnak tegnap előtt ez volt a baja ő puli de rájöttünk h az végett van mert a konzervben a kocsonya meghajtja őt
2012. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!