Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám csak úgy morog, mit...

A kutyám csak úgy morog, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval, egyik pillanatban alszik, aztán felkel, és úgy morog, mintha minimum egy gyilkost látna, pedig egyedül vagyunk a lakásban. Sose néz rám, miközben csinálja, de mikor abbahagyja, rám néz, aztán elfordul, folytatja. Létezik olyan, hogy egy kutya a semmiért morog? Ráadásul most, éjjel, amikor semmi zaj nincs, csak a tévé megy halkan, de tévét meg évek óta "néz". Mit akar mondani vajon?

2012. nov. 15. 01:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy elmegy az ablak előtt egy kutya, cica, vagy ember, a mi kutyánk őket szokta nagyon ugatni.
2012. nov. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Erre tippeltem, de direkt megnéztem... Bejárati ajtó / fal felé morog, és hosszan. Kikukucskálón néztem, senki nem járkál, cica nem jut be a lépcsőházba. Már a gázt is megnéztem, el van-e zárva rendesen.
2012. nov. 15. 01:38
 3/8 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudom, hogy mennyire vagy szkeptikus, de nekem elsőre az jutott az eszembe, hogy szellemet lát.

Bár, ami valószínűbb, hogy a falból hall valami hangot pl: bogát mászkál benne.

2012. nov. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Na tessék, fejlemény: pár perces hallgatás után most ugatni kezdett el. Jól megijedtem, úgyhogy leszidtam és betessékeltem a fekhelyére. A bogár logikusnak tűnik, bár a falban nemigen lehetnek, inkább a csövekben, de az meg pont ott nincs. A szellemtől most, bevallom, bef..stam, bár nem hiszek bennük, de azért mégiscsak éjjel van:))

Én arra gondoltam először, hogy nem-e dugult el a füle, vagy kezdett el zúgni, vagy akármi, és akkor megmorogja a fura zúgást, amit csak ő hall...


Előszobában mindent végignéztem, nincs-e szokatlan helyen a felmosó, porszívó, kistestűek hajlamosak ráparázni az ilyenekre is, de nem volt semmi szokatlan helyen.


Na mindegy, ijesztő kicsit, remélem nem bolondult meg a kutyám, ha valakivel megesett ilyen, és megfejtette az okát, annak várom a válaszát, aki meg találgat, azt is szívesen veszem, hátha nem gondoltam valamire - elvégre egy kutya sem csinál csak úgy dolgokat, valamit mindig mondani akar.

2012. nov. 15. 02:12
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem is csinálta az egyik pár hete, hogy csak nézett egy pontba bebújt mögém (ez is éjszaka volt) és csak nézett és morgott, úgyhogy én is befostam, de rájöttem, hogy az étkezőasztal padján lévő takarót morogja mert nem tudja, hogy mi az, és pont árnyékolt, valószínűleg megijedt. Sokkal ijesztőbb, amikor egyszerre hárman csinálják.. Én olyankor megpróbálom elterelni a figyelmüket, ha már lecsekkoltam a dolgokat és még mindig csinálják, általában bejön
2012. nov. 15. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy ilyenkor ki akar menni? Az enyém akkor szokott így morogni, ha s.o.s. pisilni, vagy kakilni akar.
2012. nov. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A kutyád nem csak a lakáson belüli hangokat hallja. Simán lehet, hall valami nem tetszőt kintről is.

Évekkel ezelőtt az ó. snauzerem éjjel elkezdett morogni. Hallgatóztam, semmit nem észleltem, csak nem hagyta abba. Végül kiderült, az udvaron ólálkodott valaki.

2012. nov. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tegnap mÁr félig odaégett a pizza meg akolbász,de a nappiban semmit nem lehetett érezni,hallani semmit.A kutyák is végig a szobában voltak.Egyszerre mimd Ketto leult a párom elé.Az egy elkezdett nqgyokat sohajtozni meh fujtatni,közben oda oda tekintett az ajtóra, a másik meg ugy kezdett el nyöszörög.i,mint amikor akar valamit....párom ezután ment ki a konyhàban azért már volt némi füst.Ezek az állatok sose tudni mit hallanak...
2012. nov. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!