Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fajtiszta staffimnak mért áll...

Serenity-cica kérdése:

Fajtiszta staffimnak mért áll így a füle?

Figyelt kérdés

pár napja áll így.

[link]



2012. nov. 15. 10:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%
Az állatorvosod meg foglalkozzon a gyógyítással és ne a kutya hovatartozásának megítélésével.
2012. nov. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 sippara ***** válasza:

Először is, szerintem gyönyörű kiskutya, gratula hozzá :) Imádnivaló.


Másodszor juhú, Serenity!


Harmadszor: ha téged nem zavar, hagyd a fülét, nem lesz gondja belőle, sőt, még állhat "normálisan" is, mire megnő. Ha zavar, vágasd, de ezt te is tudod.

2012. nov. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat. kicsit zavar, mivel mindket fule ilyen. de ha nem valtozik neki, akkor legfeljebb bejegyeztetem nagyfulu deneverkent es vedett allat is lesz. csak el ne repuljon nekem. :-) majd megszokom, hogy deneverem van. nem vagatom le neki. :-) megegyszer koszi mindenkinek.
2012. nov. 15. 12:49
 14/18 anonim ***** válasza:
66%

Fül vágatás tilos már:D

de jó hogy ilyen tanácsokat adtok :D

2012. nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 compactegon ***** válasza:

miénknek ugyanilyen füle volt a jobb füle, de egy idő után meguntam a ragasztgatást. különben is; ez a szexepilje :D

[link]

2012. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

ma 12:58

Nyugi...

Majd , ha kellően tiltakoznak egyes fajták képviselői és hoznak fel a vágás legalizálásra érveket, akkor majd szépen engedni fogják. Ez már csak így megy. A farkat is először tiltották. Na, lett belőle engedélyezés. A törvények igen csak képlékenyek. Mindig az kerül előtérbe, amit kellően erősen kiharcolnak az érdekeltek.

2012. nov. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
tudok olyat, aki levágná, nem is egyet. ha meg már le van vágva neki, akkor a kutya se nézi, de nem foglalkozok vele. az a pulcsis kutya nagyon cuki :-D
2012. nov. 16. 20:05
 18/18 compactegon ***** válasza:
köszi. nagyon fújt a szél :)
2012. nov. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!