Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudom meg hogy a...

J-né Ildikó kérdése:

Honnan tudom meg hogy a kiskutyám amstaff-e?

Figyelt kérdés
Kaptam egy amstaff kiskutyát aki a tenyésztő szerint fajtiszta (később ha úgy gondolom le is törzskönyveztethetem).Most 9 hetes és kicsit sovány ami nem is lenne baj csak az a gondom hogy megnézte képet a kutyusról egy ismerős volt staffi tenyésztő és ő azt mondta inkább pittes mint staffi.Honnan tudnám megállapítani hogy végül milyen?
2012. nov. 15. 13:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

Tenyésztő nem mond ilyet hogy később letörzskönyvezheted. Tenyésztő alapból törzskönyvvel és szűrésekkel támasztja alá a garanciát a kutya fajtájára.

Tied csak fajtajellegű keverék,sajnos szaporítót támogattatok.

2012. nov. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írd be a google-ba, hogy szaporító, és a "tenyésztődre" ismersz majd. Ne haragudj, de hogy lehet úgy kutyát vásárolni, hogy aztán felmerül benned, talán nem is olyan fajta, mint amilyet akartál...Én ezt soha nem értettem. Kutyavásárlás előtt a normálisabbik az előtte mindennek utána olvas. Legközelebb te is tedd ezt.
2012. nov. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Később le is törzskönyveztetheted? Te? Hehehe, vicces ember lehet ez a szaporító, te meg ostobenkó, már ne is haragudj.
2012. nov. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Átlag ember egy felnőtt egyedről sem tudja megállapítani, hogy amstaff vagy pit, nemhogy egy 9 hetes kölyökről! :) Ráadásul akinek fontos a kutya fajtája az csak olyan helyről veszi, ahol származási lapot is adnak hozzá. Ha meg valaki "kap" és "elfogad" egy kutyát, akkor meg "ajándék lónak ne nézd a fogát". Olyan amilyen.
2012. nov. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igazad van nem érdekelt hogy milyen nekem aranyos csak a párom barátja ültette bele a bogarat a fülembe.Ő mondta hogy pittes de szerintem csak sovány.Amúgy csak kíváncsi voltam a különbségekre.
2012. nov. 15. 19:11
 6/16 anonim ***** válasza:
Olyan nincs hogy később, vagy kaptál hozzá törzskönyvet és akkor rajta van a fajtája vagy nem és akkor keverék ,ennyi.
2012. nov. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Képet tudnál feltenni a kutyáról?
2012. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van egy kép róla.Kicsit soványka de már kezd hízni bár még csak egy hete van nálam.

2012. nov. 16. 20:49
 9/16 anonim ***** válasza:
A szeme máris hibás, mert nem pigmentált a szemhéja.
2012. nov. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Aranyos kutya, szerintem staff, csak picit szépséghibás.
2012. nov. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!