Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan tudom meg hogy a...

J-né Ildikó kérdése:

Honnan tudom meg hogy a kiskutyám amstaff-e?

Figyelt kérdés
Kaptam egy amstaff kiskutyát aki a tenyésztő szerint fajtiszta (később ha úgy gondolom le is törzskönyveztethetem).Most 9 hetes és kicsit sovány ami nem is lenne baj csak az a gondom hogy megnézte képet a kutyusról egy ismerős volt staffi tenyésztő és ő azt mondta inkább pittes mint staffi.Honnan tudnám megállapítani hogy végül milyen?
2012. nov. 15. 13:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Édes kis csöppség. :) Ami nekem feltűnt, hogy a hasa puffadtnak és keménynek tűnik. Kapott féreghajtót? Ha nem, akkor azt sürgősen pótoljátok. Amúgy tényleg hibás, így sem kiállításra, sem tenyésztésre nem alkalmas, de mivel nem törzskönyves, így alapból nem alkalmas, akár hibás, akár nem. De a lényeg, hogy szép, és remélhetőleg egészséges is.
2012. nov. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Eléggé úgy tűnik hogy pókhasa van, én mindenképp elvinném állatorvoshoz, hogy nézzen rá minden rendben van-e. Ami valszeg a férgek miatt van, ezért is sovány.
2012. nov. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat veszek neki féreghajtót és elviszem az állatorvosomhoz is.Elvileg 4 szer volt féregtelenítve de már ebben sem hiszek:-(((
2012. nov. 19. 13:04
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon szép:)Biztos Stafi baba:)))
2012. nov. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Igen, vidd el dokihoz, és ő majd elmondja, hogy kell e féreghajtó vagy sem. Innen képről úgy tűnik, hogy igen, de biztosat csak orvos mondhat.
2012. nov. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
0%
Szia.Nekem is van Amstaffom és a tied is staffi,abból tudod megállapítani hogy a pitteknek szélesebb a pofa körül,és végülis nagyobb a fejük,de néha tényleg nehéz megállapítani,a törzskönyvről meg csak annyit,ha akitől vetted a pici és a szülei törzskönyvesek voltak a kutyusnak akkor letudod törzskönyveztetni (elég drágán) ha jól tudom pár hónapos koráig,utána csak vizsgálattal lehetséges.A féreghajtás meg tényleg fontos mert ha puffadt a hasa de vékonynak ítéled a kicsit akkor férges.De ha oltási könyve van abban benne van hogy kapott e féreghajtást és milyen oltásai vannak meg! Remélem tudtam segíteni valamiben. :)
2012. dec. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!