Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek most? Küldjem el a...

Mit tegyek most? Küldjem el a fenébe?

Figyelt kérdés

Tegnapelőtt vittem fel az orvoshoz a kutyámat, hogy bechipeltessem.Egy huszonéves srác odajött hozzám a buszon, és megkérdezte, hogy fajtatiszta-e a kutyám.Mondtam neki, hogy igen, törzskönyvezve is van, és teljesen le lett nyűgözve, hogy ráadásul szuka is (nincs ivartalanítva).Kérdezte, hol lakunk, mert akkor játszhatnának együtt a kutyáink, neki is van egy kan és egy szuka amstaffja.Mondom jó, akkor majd összefutunk.

Erre tegnap délután idejött a ház elé a két kutyával, akik megszaglászták az enyémet, minden szép és jó volt, jól kijöttek.

Aztán mondja a srác, hogy nem szeretném-e pároztatni az enyémet az ő kanjával.Mert ha igen, akkor összehozhatnának egy almot a kanjával, és amíg a szukám vemhes, addig náluk lenne, és a kölyköket is ő adná el.Én csak bámultam rá, hogy WTF?!5-6 hónapig adjam oda a kutyámat egy idegennek?!Köpni-nyelni nem tudtam (megjegyzem, az ő kutyáit nem tudom, ki törzskönyvezte, szinte sütött róluk a könyökdiszplázia...).Annyit válaszoltam, hogy majd meggondolom, megadta a számát, aztán ment haza.Azóta hívogat, de nem veszem fel. :/

Küldjem el az anyjába, vagy mit csináljak?Én a szukám tenyésztőjének egyik kék kanjával szeretném majd fedeztetni a kutyámat, mert benne megbízom, de ez is még csak elméleti síkon létező dolog.



2012. nov. 15. 13:40
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Annyit elhagytam véletlenül, hogy ez az alom egy "próbaalom" lenne, mert ő voltaképpen egy próbababát lát a kutyámban...Majd az ő szukájával is akarja pároztatni a kanját, de nem meri, mert nem tudja, milyen géneket örökít a kan, és erre kellene az én szukám. :/
2012. nov. 15. 13:42
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Simán mondd meg neki, hogy nem akarod a kanjával fedeztetni a szukád

a, mert nem vagy szaporító,

b, mert a kutyáinak nincsenek szűrései,

c, kutyád nem próbababa,

d, csak.

Válassza ki a számára tetsző választ és hagyjon Téged békén.

2012. nov. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
A hülyéje....Annyit sem tud, egy másik szukával totál más eredmény lehet a párosításból. Simán küldd el, hogy nem érdekel az ajánlata. Akár meg is említheted, milyen eredményekkel rendelkezik az ő kanja, mert neked bizonyos elvárásaid vannak.
2012. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Én is rögtön a szűrésről kérdeztem.Az enyém minden vacakra szűrve van, szerencsére semmi baja.Erre annyi volt a válasz, hogy az övéi nincsenek, mert tökéletesek, és nincs hibájuk.Megkérdeztem, hogy miért ilyen ferde a kan könyöke.Válasz: mert nemrég beverte, és fáj neki.Egy bevert könyök hogy állhat el teljesen a testtől??
2012. nov. 15. 13:52
 5/21 compactegon ***** válasza:
100%
ne aggódj, engem is megtaláltak sokszor hasonlóval (idegenek is az utcán). én udvariasan elmagyaráztam, hogy egyrészt nem támogatom a szaporítást, másrészt azt sem, hogy a kutyám kevesebb ideig éljen pár tízezer forint miatt...ja, amstaff szintúgy és szép.
2012. nov. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Tudom, hogy már késő bánat, de egy idegennek mi a rákért adod meg a telószámod, meg a címed?

Amúgy én simán elküldeném a fenébe, nem szép szóval, hogy hagyjon már békén, ha akarom, akkor majd keresem, és lezárva.

2012. nov. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor simán közölheted vele, a kanja nem felel meg a te elvárásodnak.Keressen másik próbababát.
2012. nov. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
A buszon csak annyit mondott, hogy majd együtt játszanának a kutyáink, és ezért kéri el a számomat.A címemet nem adtam meg, körbekérdezte a tepelet, hogy hol lakik a szuka stafford.Mivel itt mindenki ismer, elmondták neki. :/
2012. nov. 15. 13:57
 9/21 Csivibaba ***** válasza:
93%

Hülyeséget csináltál, mikor megadtad neki a címed. Én a helyedben vigyáznék a kutyára, nehogy hirtelen ,,eltűnjön,,.

Azt pedig gondold végig, hogy valóban fedeztetni akarod-e a kutyát...

2012. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Rákérdeztem a nagyszülőkre is (akitől vettük a kutyát, meg lehetett nézni a nagyszülőket is, törzskönyvet, minden papírt bemutatott, amit csak lehet).A nagypapát nem ismerte, de a kan anyját igen.Róla is áradozott, hogy micsoda szép kutya volt...
2012. nov. 15. 14:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!