Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Hogyan küldjem ki az ablakból?

Hogyan küldjem ki az ablakból?

Figyelt kérdés
Pá percel ezelött beszállt egy pillangó az ablakomon és ugye tetőtéri ablak.Van rajta redőny és per pill ráhúztam hogy ne hogy bejöjjön a szobámba.Hogy bírnám kihajtani innen hogy ha nem a akarok hozzáérni de azt akarom hogy kimenjen? SOS XD
2011. márc. 30. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Istenem, ennyire ne unatkozz hogy ilyen nagyon "fontos" kérdést kiírsz.
2011. márc. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te meg ennyire ne unatkozz, kedves utolsó, hogy ilyen értelmetlen válaszokat írsz...


A kérdésre: Én általában befőttesüveggel, vagy pohárral próbálom megfogni őket (de pl.minden más bogárt is, amit nem akarok megfogni). Ráteszem a poharat felülről, majd alul próbálok óvatosan (hogy nehogy becsípjem vele az állat lábát)a nyílásra csúsztatni valami keményebb papírt, így el tudom emelni az ablaktól, faltól. Ezután elengedem a kertben, vagy az ablakon.

2011. ápr. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Könyörgöm nehogy már tudja kizavarni azt a szerencsétlen lepkét! Ilyenért tanácsot adni, omájgád...
2011. ápr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!