Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha csak egy kan kutyám van,...

Ha csak egy kan kutyám van, akkor feltétlenül muszály ivartalanítanom? (Természetesen az ő jólétére gondolok)

Figyelt kérdés
Két kutyám van (szuka és kan) úgyhogy annyira nem fontos számomra a kérdés, mert nincs ezzel kapcsolatos problémám,ezért kérlek ne írjatok olyanokat, hogy szegény kutya, te olyan hülye vagy! stb... De szeretném tudni. Köszönöm!
2012. nov. 15. 15:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tkp. mi a kérdés? (egyébként pedig: muszáJ)
2012. nov. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésed. Összetűzésekre akarsz utalni, ami 2 ivaros kan között lehetne vagy mire?
2012. nov. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ajánlott
2012. nov. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most akkor két kutyád van, és a kérdésed egy feltételezés, hogy ha csak a kanod lenne, de szuka nem, akkor kellene e ivartalaníttatni..


Nos, igen. Egészségügyi okokból nem árt.

2012. nov. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk egy kan kutyánk volt, ő kimászott a 2 méter magas kerítésen, hajtotta az ösztön, pedig nem volt szökős.


De a kérdést én sem értem..viszont véleményem hogy ivartalanítani kell! Pláne mivel azt írod van szukád is és kanod is. És ha mindkettő ivaros, az elég nagy probléma lesz kiskutya téren.


És amúgy muszáj és nem muszály!

2012. nov. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha tudod kezelni, akkor egyáltalán nem muszáj.
2012. nov. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha felelősen akarsz eljárni akkor ivartalaníttatod, és nem csak azért hogy ne fedezze be a szukát hanem hogy megkíméld egy csomó betegségtől,ha nem tenyésztési szándékkal vetted ,akkor igen marad az ivartalanítás. Ne szenvedjen a hormonjaitól.
2012. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!