Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van eladó novemberi születésű...

Adam ba kérdése:

Van eladó novemberi születésű sárga kan boxer farokvágva, lehetőleg tenyésztőtől?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
És lehetőleg ingyen legyen, ugye? Ez a kérdés viccnek is rossz! Ha tenyésztőtől akarsz kutyát venni, állj sorba, mint a többiek. Van aki éveket vár,hogy álmai kutyáját megvehesse,nem kívánságra gyártják a kutyákat.
2012. nov. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát azért nem ingyen...egy 2500-3000ftra gondoltam
2012. nov. 17. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyiért csak szaporítótól kapsz nagy valószínűséggel beteges (nehezen lélegző, szívproblémás, diszpláziás, allergiás, ideggyenge stb.) kölyköt, és hamarosan az állatorvosi költségek sokkal magasabbak lesznek, mint amit megspóroltál a vételárán. Ha rám hallgatsz, akkor gyűjtögetsz hozzá még (kb. dupla annyit, mint amit írtál), keresel egy jó tenyésztőt (kennelt) és veszel hobbi célra egy szűrt szülőktől származó, oltott, minden szükséges gondoskodást megkapott kiskutyát, akihez természetesen egészségügyi garancia is jár. A boxer tenyésztése szakértelmet kíván, semmiképp ne vegyél olcsó, apróhirdetéses picit, mert csúnyán ráfázhatsz!
2012. nov. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ööö, előző vagyok, elnéztem a nullákat... Komolyan max. HÁROMEZRET gondoltál? Ez vicc... Ennyiért még szaporítótól se kapsz egy csupa féreg keveréket! Olyan 70-80 EZER forinttól kapsz hobbi célra. Ha ennyit szánnál rá, akkor inkább ne is tarts kutyát, ennyiből még az oltása sem jön ki, a kötelező chipezésről nem is beszélve...
2012. nov. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!