Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eladó farkas bagy esetleg...

Eladó farkas bagy esetleg farkaskennelek Magyarországon? (lent)

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, hogy apuval egy új nagyobb házba költözünk nagy udvarral. Igazából még nem teljesen biztos, de én szeretrk előre tervezni. Szóval megbrszéltük, jogyja sikerül vehetek egx fsrkaskölyköt mahamnak, mert annyira szereteü őket és mindenem odaadnám egy sajátért. Kerestem kenneleket meg eladó farkaskölyköket de nem találtam sehol. Nem tudtok valamit?

előre köszi!:)


2012. nov. 17. 08:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Igazi farkast?

Nem is fogsz talalni, vedett allat, ezert nem tarthato hobbi allatkent.

2012. nov. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Hát az a probléma a farkassal hogy féléves kora utána megenne a családoddal együtt.

Farkas hibridek vannak de azok se ajánlottak kezdő kutyásnak.

2012. nov. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
49%

Ha terület őrzést akarsz akkor kaukázusi juhászt vegyél...

itt egy kis tudnivaló róla : [link]

2012. nov. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
100%
A farkas vadállat és csak nagyon szigorú feltételekkel tartható. Ráadásul még a kutyákhoz se értessz, tehát egy farkas téged rövid úton kicsinálna a családoddal együtt.
2012. nov. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Gyere Erdélybe és ingyen foghatsz egyet az erdőben, csak kösd fel jól a nadrágod. Ha gondolod itt mackó testvér is van.
2012. nov. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kezdő kutyás. Régen németjuhászokkal foglalkoztunk, de abbahagytuk mikor a szüleim elváltak. Anyámnál van három kutyám, egy tacsi egy golden retriever és egy skótjuhász, de itt apámbál még nincs kutyám. Ha farkas vagy a hibrid nem jönne össze akkor huskynk lesz. Köszi a válaszokat:)
2012. nov. 17. 08:51
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Farkast nem lehet tartani. Eltén van farkasos kísérlet ott haza lehet/lehetett vinni 1hetes farkas kölyköt fél éves koráig. Az baj a farkasokkal hogy nem lehet őket letiltani sok minderől. Mindenre vadásznak amire lehet. ( alacsonyabb emberekre is nem tudom hogy milyen magasság alatt.) Hatalmas különbség a farkas/farkashibrid és a kutya között még hogy amíg a kutya tudja hogy a kert az övé addig a farkas úgy gondolja hogy az egész kerület..
2012. nov. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, egy tapasztalt macskatartónak javasolnád, hogy vigyen haza tigrist? Na ugye. A kutya meg a farkas közel sem egy kategória, világszerte megmondták szakemberek, hogy farkast nem szabadna házikedvencként tartani. Az egy VADÁLLAT.

Ilyen viszonylag egyszerű fajtákkal szerzett tapasztalat meg amúgy végképp nem jogosít fel arra, hogy azt hidd, elbírsz egy farkassal. Még ha egész életedben pitbullokkal dolgoztál volna, meg agresszív, viselkedési problémás mentett kutyákkal, akkor csak azt mondanám, hogy a farkassal kicseszés, hogy kutyát akarsz belőle csinálni, de legalább nem veszélyes. Így viszont az.

Mindamellett hálisten tilos is, veszélyes állatnak minősül, csak külön engedéllyel tartható, amit biztos nem kapsz meg, ha nem állatkert vagy vadaspark számára akarod tartani megfelelő végzettséggel és tapasztalattal, úgyhogy felejtsd el.

2012. nov. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
88%
Jah. Én is már unom a neonhalakat, tigriscápán gondolkodom. Hol tudnék beszerezni egyet? :-D
2012. nov. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Végül is mind a kettő hal, nem? :-D
2012. nov. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!