Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valakit meg lehet győzni,...

Valakit meg lehet győzni, hogy szeresse a kutyákat?

Figyelt kérdés

xy kijelenti,hogy utálja őket.Ha elüti,nem viszi orvoshoz.Ha megtámadja,belerúg vagy ha póráz nélkül van.Ha hangos,megmérgezi,ha kell,a gazdája meg csak fröcsögjön,majd hozza a rendőr haverját,aki pofán lövi a tulajt,ha tesz felé egy bosszuló rossz mozdulatot.Neki egy kutya soha nem lesz több mint egy ember.Mindig azt hangoztatja,hogy éhező kutyák helyett inkább éhező családokat kéne támogatni.Meg hogy volt hogy a rendőrök kiskutyákat mentettek meg,mert valaki kidobta őket,a kidobót meg feljelentették.Erre jót röhögött a magyar rendőrségen ironikusan,hogy biztos egy gyilkos meg akkor előzte ki 200-al...

Egy ilyen embert lehet jobb belátásra bírni? Ha igen,hogyan?


2012. nov. 17. 18:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

* Meg milyen rendőr lenne az aki megvédene egy ilyen bűnelkövetőt a sértett fél önbíráskodásától amikor pont hogy ő kezdte az egészet a saját "halálos" önbíráskodásával.

Meg alapból gyáva ha mérgez + mással védeti meg magát.

Szerintem bizonyos értelmi szintű társadalomra veszélyes emberrel nem biztos hogy csak diplomáciával hatni lehet sajnos.

2012. nov. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem szereti a kutyákat, mert fél tőlük csak nem meri bevallani. Ha más állatokat szeret akkor csak ez az egy magyarázat van. Szerintem ha igazán megbarátkozna egy kutyával többet nem utálná őket.
2012. nov. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!