Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok jó házőrző kutyákat?

Cin cin kérdése:

Tudtok jó házőrző kutyákat?

Figyelt kérdés
kivéve a huskyt

2012. nov. 18. 18:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Magyarvizsla,Németjuhász,Rotweiler(bocsi ha roszul irtam a nevét)Doberman,Border collie,...
2012. nov. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
Erdélyi kopó!
2012. nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
4%
Staffordshire, pitbull.
2012. nov. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Puli, kuvasz, kmondor, kaukázusi, moszkvai őrkutya. Ezek viszonylag igénytelenek, nem olyan fázósak mint egy doberman, vagy roti.
2012. nov. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
44%
Border collie, vizsla maximum jelzőkutyának.
2012. nov. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

első border collie,magyar vizsla egyáltalán nem jó házörzők

nagyon sok kutyát tudnék mondani

legjobbak: kaukázusi,közép-ázsiai-juhász,moszkvai őrkutya,sarplaninac,kuvasz,komondor,óriás schnauzer,közép schnauzer,német juhász,rottweiler,dobermann,cane corso,bullmasztiff,tibeti masztiff,angol masztiff,anatóliai juhász kutya nagyon sok van egyébként... én csak párat írtam le..

2012. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A menhelyen rengeteg van, és mind gazdára vár.
2012. nov. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szia!! Az Akita, a puli, és a brazil masztiff. Nekem most van egy pulim, és egy brazil masztiffom, és nagyon beválnak,,, régen volt egy Akitánk is... ő nagyon jó kutya!!
2012. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vizsla is jó, de nem mindegyik. Az enyém úgy lett szoktatva hogy idegenekkel ne haverkodjon. Ugat rendesen ha jön valaki, még a kerítésnek is nekimegy. Még senki nem tört be hozzánk, ezért nem tudom mi lenne a reakciója ha egy idegen bent lenne a portán, de valószínűleg nekimenne.
2012. nov. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát egy vérmes puli biztos elriasztja a betörőt..ne röhögtessetek már.

Kaukázusi ,kuvasz,komondor,káj és az ilyen nagy területvédő kutyák a legjobb "házörzők" általában. De azt tudni kell,hogy a piti tolvajokat bármilyen nagytestű kutya elriasztja,aki meg meg akarja szerezni eltökélten,amit kell az hatástalanítja egy gázsprével a kutyát vagy megmérgezi előtte való éjszaka. A riasztó a legjobb házőrzésre.

2012. nov. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!