Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzhetném meg anyut a...

Hogyan győzhetném meg anyut a kutyusról?

Figyelt kérdés
nekem mindig azt mondja h itt nem lesz több kutya és kész. hiába érveltem, hogy már 19 éves vagyok van elég eszem, hogy gondoskodjak róla, dolgozok így pénzem is lenne az ellátásához de hajthatatlan. ma megtudtam nővéremtől (36) h tulajdonképpen azért nem szeretne kutyát, mert eddig az összes kutyánkat neki kellett eltemetnie.
2012. nov. 18. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van ilyen, és tudnod kell tolerálni. Nem egy leányálom eltemetni a szívünkhöz nőtt kutyát. Van aki nem akarja még egyszer ezt az érzést átélni. Majd ha sikerül külön költöznöd, akkor gondolkodj el kutyán. Nincsen érv, amivel ez legyőzhető lenne.
2012. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos én is csak annyit tudok mondani, hogy amíg nem mutat semmilyen hajlandóságot, addig nem tudsz rá hatni. Esetleg annyit mondhatsz, hogy ha megengedi, akkor a tiéd lesz és mivel felnőtt vagy, rád hárul minden ezzel kapcsolatos felelősség.


Tehát ha elköltözöl, viszed magaddal. Ha elutazol és nem vállalja, keresel neki ideiglenes helyet, stb.

2012. nov. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!