Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miert van az ha nem eszik a...

Miert van az ha nem eszik a kutyam rizset, hig a szeklete?

Figyelt kérdés
Amint nem teszek a kajajaba rizset,de nagyobb adagban,mar masnap 2 szekletbol van egy higabb szeklete is.Pedig a tap is baranyos rizses.Barmilyen tapot kap,vagy barmit fozok neki,ha nem kap melle keverve jo adag rizset,higabb lesz egy szeklete.(nem folyos,mint a hasmenes,csak olyan surubb fozelekszeru)Ha mar rizs helyett kis kenyeret teszek bele,akkor is.Azt mondta a doki adjak melle mindig egy reszelt almat,meg par napig jo minosegu joghurtot ami jo a belfloranak.Megtettem,es csak igy van.Most mindig adjak neki rizset akkor?Az ugy jo??Vagy mit csinaljak?
2012. nov. 19. 08:21
 1/9 anonim ***** válasza:

rizst


Beszélj a dokival a fejleményekről, akár másik dokival is, próbálj ki különféle tápokat - a kettő együtt előbb-utóbb megoldást vagy magyarázatot kell, hogy adjon.

2012. nov. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi a táp márkája amit most kap? Próbálj ki egy másikat is.
2012. nov. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most Ecopet-et kap,elotte mar a Cibau-t,Eucanuba-t,Brit-et is hasznaltam,nemreg tertem ra az Ecopetre,es eddig mindegyik tappal fent allt ez a helyzet.Kiprobaltam hogy foztem neki,hust,majat,zoldgesekkel,de amint nem rizzsel kevertem meg,akarcsak a tapot,mar masnap nem olyan volt a szeklete.Es az az erdekes,hogy csak egy szeklete olyan higabb allagu,a masik rendes kemenyebb.
2012. nov. 19. 09:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Valami nem kerek az emésztésében.Megfelelő adagot kap? Nem lehet, hogy többet kap a kelleténél? Ki kellene próbálnod kisebb adagokban naponta többször etetni.
2012. nov. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
En is gondoltam ra hogy lehet tobbet kap mint kene,mivel ivartalanitott,es elotte nem volt ilyen gondunk,(ivartalanitas elott).Arra gondoltam en is hogy mar nincs szuksege annyi taplalekra hogy mar nem ivaros.Csak nem tudom mennyivel csokkentsem az adagjat,merrt nehez megtartani a jelenlegi sulyat,hogy ne fogyjon le,...egyszer mikor meghizott kevesebbel etettemm,erre nagyon lefogyott.Ivartalanitas mutet utan megint tul lefogyott.Vissza hizlaltam,most nagyon jol nez ki,es felek ha kevesebbet adok neki,megint lefogy,...viszont lehet a mennyiseggel van a bibi,ezt az orvos is emlitette.Egyszeruen nem tudom hogy csinaljam.
2012. nov. 19. 10:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem túl nagy esetleg neki a táp fehérjetartalma? Az én kutyámnak is azoktól a tápoktól ment a gyomra amelyek fehérjetartalma magasabb és ha rizzsel adtam eggyütt akkor nem. Van amelyik kutyának kényesebb a gyomra és nem birja a magas fehérjetartalmú tápokat. Próbálj meg olyan tápot venni amelyiknek a fehérjetartalma 23-25% körül van.
2012. nov. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A mostani tap feherjetartalma 22%.
2012. nov. 19. 11:17
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tudom, de nem jó, hogy megy a gyomra.
2012. nov. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hasmenésnél kérj az orvosodtól egy székletvizsgálatot. Talán kimutat valamit.
2012. nov. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!