Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyenkor rám támad a kutyám?

Ilyenkor rám támad a kutyám?

Figyelt kérdés
14hónapos labradorról lenne szó aki panelba él. Szoktam velem itthon a szobába "verekedni" lemegyek a földre és incselkedünk egymással:D hozúm az arcát ő harap rámgurik de végig csóválja a farkát. Meg szokott olyan pózt is h a feneke fent van a feje meg lent a földön és közbe csóválja a farkát és harapdálja a kezem. Ha rászólok h elég akkor abbahagyja és annyi volt a játék. Érdekelne hogy a kutya tudja h ilyenkor játszunk vagy ezt ő úgy hiszi h "hát ha harapdálhatom a gazdámat akkor én vagyok a falkavezér" és h ezt akkor csak játékból csinálja vagy támadásból? Pont most játszottunk így h kötekettem vele h fetrengett a földön én mellette és kész:D rászóltam h elég és abbahagyta most fekszik a helyén a labdájával és rágja:)
2012. nov. 19. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Játéknak veszi! :)
2012. nov. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

dehogy ez nem falkavezérségi,nem kell mindent belemagyarázni :D Ez szimpla játék,én 5 kilós 2 éves pincsimmel is olyat szoktunk birkózni:) Bár ő csak tátog nem harap rá a kezemre ezt megtanítottam neki, plusz ha azt mondom ÁÚ akkor tudja hogy fájdalmat okozott és ilyenkor elszégyelli magát:)

Arra figyelj csak tényleg hogy ne durvuljon túl a játék,amúgy mindent bele:)

2012. nov. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez játék, az én kan kutyusommal is szoktunk ilyet játszani, ő rá is harap a kezemre, persze nem erősen, én meg a kezemmel 'harapom' őt torkon. Nagyon be tud vadulni, de azonnal leállítható.
2012. nov. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hidd el, ha rád támad egy kutya, azt észre fogod venni :))
2012. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!