Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám tüzel de nem hajlandó...

Kutyám tüzel de nem hajlandó párosodni. Pedig már a 10. napban van (elsö vércseptöl számitva) Ahányszor a kan akar közeledni ö rámordul és még verekedni is hajlandó a kannal, és szó szerint behuzza a farkát. Szerintetek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Már a 9. nap abbahagyta a vérzést és én ugy olvastam hogy ijenkor a legideálisabb.
2009. aug. 15. 21:09
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Oktatni akarsz vagy mi? egyebkent nem magyarorszagi vagyok és Mifelenk nincs menhely mert nincs szükség rá.Mert a kutyáknak van gazdija STB STB.Jah és a kutyám egészséges (nem holmi szobakutya vagy láncra kivert dög)ha akarod tudni.Miért nem fogadod be öket mind amiket látsz?Szerintem amit menhelyen látsz az mind korcs és nem fajtiszta kutya mit az enyém.Nem vagyok az állatvédök ellen de azért gondolkozzzz.ha az összes kutya ivartalanitva volna és kitudja egy betegség miatt a föld kutya%1 volna és azok is ivartalanitottak hogyan szaporitsd öket.Vagy vesszen ki a KUTYA faj? Vagy ha aval állitanád meg a kutyák szaporodását hogy ivartalanitod az emberek tulszaporodását is evel probálnád megakadájozni?
2009. aug. 16. 19:23
 22/32 anonim ***** válasza:

kedves kérdező. minden kutya fajtiszta, mert a kutya az a faj, a fajta az a németjuhász. de mindegy. és képzeld, menhelyeken és fajtamentőknél is vannak fajtatiszta kutyák, nekem pl menhelyről van sharpeiem, ami nem egy olcsó,ráadásul divatos fajta, de ezen a bizonyos menhelyen volt már jorki, bison, kínai meztelen kutya, dobermann, nápolyi masztiff, bulldog, skótjuhász, és még sorohatnám. beadják őket, mert megnőtt, mert öreg, mert bepisilt, mert drága, mert ugat/nem ugat, mert csúnyán nézett a nagymamára, vagy egyszerűen csak azért, mert megunták hogy sétáltatni kell. igen, valóban több a keverék kutya itt is, de pl németjuhásszal és keverékeivel dunát lehetne rekeszteni, úgyhogy én tényleg csak tényleg szűrt (ugye dp-re hajlamos fajta), tenyésszemlés, díjnyertes (és nem faluvége-szépe) kutyát fedeztetnék, szintén hasonló kvalitású kannal.

ja, és igen, természetesen a kan kutyám (mert az van) ivartalanítva lett, anélkül hogy valaha is fedezett volna, ha szukám lenne az is ivartalanítva lenne, és nem csak azért mert menhelyi vagy mert keverék, hanem mert nincsenek ilyen hülye "akutyánakegyszerellenikell" tévhiteim.

2009. aug. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
ja, és had kérdezzem már meg ugyan, hogy melyik országban élsz, ahol annyira idilli az állattartás hogy menhelyre sincs szükség? mert én nem is hallottam még ilyen helyről.
2009. aug. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Nem országrol beszélek hanem MIFELÉNK Székelyföldön láttál menhelyt?. Sajnálom hogy sok ember eldobja kutyáját de én nem tartozok közéjük.Ja és ha volna felesleg a kiskutyákból amit nem tudok elajándékozni azt megtartanám . Bocs akit lecsesztem de ideges voltam mert nem tudtak egyesek normalisan felelni .
2009. aug. 17. 08:58
 25/32 anonim ***** válasza:
75%
OK, Székelyföldön nincs menhely. Elhiszem. Vajon pszichiátria sincs? Ha van, látogasd meg, örülni fognak neked! Amúgy igen komoly szegénységi bizonyítványt állítottál ki magadról, de nem baj. Csak nehogy a te viselkedésed alapján általánosítson valaki. Sok székely és erdélyi embert ismerek, és tanúsítom, hogy nem ilyenek, sőt! Te a székelyek szégyene vagy, maradtál volna inkább csendben!
2009. aug. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Van menhely.

Udvarhelyen, Szatmárban, Sepsiszentgyörgyön és Szebenben. Amiről tudok. És van rengeteg gyepmesteri telep is.

Ott is sok a kutya, sok a kivert kutya, sok az agyoncsapott kutya. Úgy mint Magyarországon.

Sajnos az ilyen hozzáállások miatt.

2009. aug. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
És te mit állitotál ki magadrol aszt hogy egy PÖCCS vagy .Azért hogy vannak egyes emberek akik kinozzák a kutyákat aszt jol tudom.DE ÉN NEM TARTOZOK KÖZÉJÜK!!De amiket irsz az lehet hogy te igen.Kutyád se volt te szerencsétlen biztos te az IQ alapján egy ojan 12 évesnek felelsz meg.Téged kéne ivartalanitani.
2009. aug. 17. 13:29
 28/32 A kérdező kommentje:
Ja és köszi a felvilágositást szentgyörgyön nem tood holvan véletlenül ? Érdekelne szeretnék befogadni egy kutyát.
2009. aug. 17. 13:31
 29/32 A kérdező kommentje:
Ja és már megoldodott a probléma .több választ ne irjatok kérlek .Ugylátom sokan eltértek a témátol.A MENHELYEKEN TÖRTÉNÖ DOLGOKKAL MEG TISZTÁBAN VAGYOK KÉRLEK NE IRJÁTOK SEMMI OLYAN DOLGOT MERT NEM EZ VOLT A TÉMA .
2009. aug. 17. 13:40
 30/32 anonim ***** válasza:
75%
A helyesírásod alapján te pedig kb. most kezdhetted az áltlános iskolát, igaz? :) Befogadni egy másik kutyát, persze, hogy azután azt is pároztasd!
2009. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!