Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám tüzel de nem hajlandó...

Kutyám tüzel de nem hajlandó párosodni. Pedig már a 10. napban van (elsö vércseptöl számitva) Ahányszor a kan akar közeledni ö rámordul és még verekedni is hajlandó a kannal, és szó szerint behuzza a farkát. Szerintetek mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Már a 9. nap abbahagyta a vérzést és én ugy olvastam hogy ijenkor a legideálisabb.
2009. aug. 15. 21:09
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Szépmezőn van a menhely. Hogy az hol van, azt nem tudom.
2009. aug. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
A szépmezeiröl tudok de ott még nincsenek kutyák majd csak szeptemberöl lesznek=ezért nem tudtam hogy van.Ja és a 15: 04 nek üzenem kapja be hogy gyanusitgat szaporitással.Mert én csak az én németjuhaszomat tenyész kannal(rendörkutya)és biztos többet tud és okosabb mit a te szerencsétlen kutyád .A régi kannal nemsikerült de én nem is ngyon akartam inkább a kan tulajdonosa ragaszkodott az én kutyámhoz.De mert nemsikerült.(feltehetöen nem vonzodott hozá a kutyám).Most A rendörkutya jobban bejön neki.Söt udvarolnak keményen meg jáccanak a réten .Öröm öket együtt nézni ,boldogok .
2009. aug. 17. 22:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!