Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám miért szeret ember...

A kutyám miért szeret ember sz@rba fetrengeni?

Figyelt kérdés
kb. 2 héten belül ma volt a 4. alkalom h embersz@rba fetrengett...
2012. nov. 21. 10:52
 1/10 anonim ***** válasza:
76%

Ösztön. Sokat nem is tehetsz ellene, max. próbálhatsz figyelni, meg nem engedni olyan helyekre, ahol kaka lehet, de én még olyat nem hallottam szakember szájából, hogy erről le lehetne szoktatni.

Az enyém egy idő után rászokott, hogy belefekvés helyett megeszi (ami jobb, mert nem kell fürdetni, de rosszabb, mert a száját nem olyan egyszerű kimosni), és most így időskorára teljesen leállt róla (kopp-kopp).

2012. nov. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Malats ***** válasza:
63%
Nekem csak az fura hogy miként kerül kapcsolatba ember ürülékkel??
2012. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Hol talál a kutya ilyen gyakran ember szart???
2012. nov. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Az enyém a hétvégén szarvas kakába vetette bele magát, szinte vigyorgott közben. Én kevésbé örültem.
2012. nov. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ösztön. Azok a kutyák akikben erős az ösztön, ösztönösen igyekszenek más szagokkal elrejteni a saját szagukat. Főleg vadásztípusú kutyáknál fordul elő.

Vannak farkasok akik szintén meghemperegnek más állatok ürülékébe, így a kiszemelt áldozat nem érzi meg a farkas szagát. Nekem a beagle kutyám csinálta ezt. Köztudott hogy a beagle is vadászkutya..

2012. nov. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Még valamit. A legtöbb kutya ellenben az emberekkel nem szereti, sőt kifejezetten irritálja az orrát a sok illatos kutyasampon. Így amikor a kedves gazdi illatos kutya samponnal, vagy krémekkel kenni a kutyája szőrét, az első adandó alkalommal igyekszik a kutya a "rossz szagot" ami árulkodó jel eltüntetni természetes szagokkal..
2012. nov. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ha az első egy-két alkalommal sikerül a tette közben elkapni és keményen megbüntetni, akkor talán le lehet szoktatni, de elég nehéz.

Előző kutyám még nem nálam lakott, gazdái egyedül engedték le sétálni panelból...tudom, no comment :(

Így volt módja hemperegni szagos cuccokban.

Amikor velem volt, az első hempergés KÖZBEN elkaptam, keményen leszidtam, talán kapott is pár pofont és seggre csapást, már nem emlékszem...utána pórázon haza és durva fürdetés következett.

Utána velem SOHA nem hempergett...

2012. nov. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Debrecenben lakom, sok parkba van... legutóbb egy Profi áruház mellett fekütt bele a kakiba.. és onnan tudom, hogy ember kaki volt, hogy láttam mellette egy gatyát és a falra is volt kenve :D
2012. nov. 21. 13:39
 9/10 anonim ***** válasza:
A család kerti kutyája a lányom bilijéből ette ki a végterméket...és utána olyan jóízűen nyalta a szája szélét, hogy aznap nem ebédeltünk. Ráadásul bejött a szobába, de annyira büdös volt a szája... pfúú..! Szerintem nem is tudta szegény, hogy miért utasítjuk vissza minden "közeledését", hogy mi rosszat tett.
2012. nov. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy hol talál szart a kutya? Változatos helyeken, mi legutóbb a játszótér mellett egy bokorban futottunk bele, előtte meg a sportpályánál két helyen is. Nem kicsit dühöngtem, hogy mégis ki az anyám kakál egy játszótér mellé, főleg nálunk, elég jó környék hálisten, szóval még csak a csövesekre sem lehet fogni.
2012. nov. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!