Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez a lábánál? Kidörzs...

Mi lehet ez a lábánál? Kidörzsölődés? Kép

Figyelt kérdés

[link]


Tegnap óta van egy seb a kutya lábánál, eddig nem volt véres. Ma elég sokat futkározott, lehet, hogy kidörzsölte?



2012. nov. 24. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legkielégítőbb választ majd egy állatorvos adhatja, hogyha még hétfőn is ilyen lesz neki.

Nem hiszem, hogy kidörzsöli, mert akkor sok kutyának lenne ez a baja, amelyik futkározik. A kidörzsölődést csak túlsúlynál tudnám elképzelni:S

ha nyílt a seb, akkor kend be neki betadinnal, és ha hétfőig nem enyhül, akkor szerintem egy állatorvoshoz kéne elmenni.

2012. nov. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha a futástól dörzsölődne így ki, akkor valami komoly anatómiai rendellenessége lenne, valami olyasmi, amitől biztosan nem tudna futkosni. Mutasd meg dokinak, az a tuti.
2012. nov. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem se ártana dokinak megmutatni, lehet ekcéma, allergia, meg még egy csomó dolog.

nagyon ne fogdosd azon a részen, előfordulhat, hogy fertőző.

2012. nov. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Befújtam neki ilyen gyógysprayvel, ma már szebb, de ha ilyen marad holnap megyünk a dokihoz.

2012. nov. 25. 09:42
 5/6 anonim válasza:
Az én kutyámnak nem törődtem vele én is sprayztem 2hét múlva meghalt bőrrák
2012. nov. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mit mondott a doki?
2012. nov. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!