Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg a kutyámna...

Hogyan tanítsam meg a kutyámnak hogy "körülöttem" legyen?

Figyelt kérdés
Légyszi sürgős lenne!Nem rég (3 hete) vettem meg a lovamat és mióta megvan azóta a napirendem tanulás,házik kimenni a lovamhoz.De mióta a pacim megvan azóta nem jut időm a kutyámra (kan 1.5 éves labrador) és ezért eszembe jutott miért ne vihetném magammal?Csak az vele a baj hogy ő parancsra sose jön vissza csak akkor ha látja visszafordulok mert akkor megint befut elém.Ezzel kapcsolatban egy kicsit megkéne nevelni. (lovakkal jól kijön) de ha én megállok a kutyám megy tovább (na jó néha néha visszafut) de fenn áll az esélye hogy úgy elkóborol hogy nem talál vissza hozzám ezért kéne megtanítani hogy körülöttem legyen (vagy vissza jöjjön) mert soha nem teszi.

2012. nov. 26. 13:31
 1/1 Szilvi & Argos ***** válasza:

Írd be itt a keresőbe gyiken, hogy "behívás", "visszahívás", vagy "póráz nélküli séta"...ki fog dobni egy rakás találatot, ahol megtalálod, hogyan tudod megtanítani a kutyádat a visszahívásra.

Első teendő: a kutyád számára válj vezetővé, hogy kellő tekintélyre tégy szert, fogadjon szót neked...

2012. nov. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!