Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan érjem el hogy a kutyuso...

Hogyan érjem el hogy a kutyusom a hátára feküdjön?

Figyelt kérdés

2012. nov. 26. 13:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Úgy érted, hogy parancsszóra feküdjön hanyatt, vagy hogy valami miatt meg tudd pl nézni a hasát?

Mert ha utóbbi, akkor mikor lefekszik, borítsd oldalra, majd hanyatt.

2012. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak azért mert szeretem a hasát vakargatni de nem tudom lefektetni
2012. nov. 26. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

És biztos vagy benne, hogy ő is szereti?

Mert az enyém igen, és ha fekszik, és már közelítek a pocakja felé, akkor ő azonnal hanyatt vágja magát:)

2012. nov. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
81%
De miért csinálnál olyat, ami nem jó neki? Az én kutyám is szereti, ha vakarom a hasát, de a hátára feküdni nem szeret, így oldalról simizem neki.
2012. nov. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Először tanítsd meg ültetni, után fektetni, majd ha ezek megvannak akkor vezesd rá hogy ha a hátára fordul vezényszóra akkor az jó neki (simogatás és vagy juti falat).

De szerintem ehhez előtte fáraszd ki lazítsd le, mert ők ezt inkább alfa dominancia gyakorlásának veszik, ha te megforgatod hogy hassal felfele legyen, és lehet ezt félre érti.

2012. nov. 26. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Tedd kellemessé neki az adott pózt. Tud parancsra feküdni? Ha nem, akkor kajával ülő helyzetből vezesd le a fejét a föld felé, majd ha lefeküdt, dicsérd meg, kapja meg a kaját. Ha már megy pusztán parancsra is a fekvés, akkor kajával próbáld meg hanyattfekvésbe vezetni...nagyon finoman!!! megpróbálhatod az oldalára dönteni, miközben simogatod...fontos, hogy mindig csak annyira próbáld ezt a pózt, amíg élvezi a kutya...ha az oldalára fekvésnél nem akar többet egy alkalommal, akkor hagyd annyiban, simizd az oldalát...előbb-utóbb rájön majd, hogy ez neki is kellemes :)
2012. nov. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!