Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam rá a kutyuso...

Hogyan szoktassam rá a kutyusom, hogy a kosarában feküdjön, ne a lépcsőn?

Figyelt kérdés
Ma hoztam el 7-8 hetes keverék kölyökkutyusom. A lépcsőházban lakik, van egy műanyag kosara, amit a lakásba vezető ajtó mellé tettem. De soha nem akar ottmaradni, ha nagy nehezen becsalogatom, pár pillanatig ott marad, összegömbölyödik, aztán mikor pár perc múlva megnézem, hogy ott van-e még, már a lépcsőről vigyorog rám. Hogyan szoktassam rá, hogy ott maradjon, és ne a lépcsőn lustálkodjon? Ja és normális, hogy ma 11 órától ezidáig egyszer kakilt és pisilt? És csak akkor eszik ha mellette vagyok?
2010. szept. 18. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért a lépcsőházban tartod a kutyát? Én még ilyet nem pipáltam. Naná, hogy mászkál, mit gondolsz, egy kosárban fogja leélni az életét? Mozognia is kell, és mivel még picike, nyilván ott dobja el magát, ahol épp elfárad.
2010. szept. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kutyának a kosár alvóhely, és nem élőhely. Nem fogja az egész napját abban tölteni.
2010. szept. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
jajj ne már. mért kell kirakni a lépcsőházba?? azért ne felejtsd el, hogy a kutya is egy élőlény. te egész nap az ágyban fekszel??
2010. szept. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!