Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kölyökkutyának hány órakor...

A kölyökkutyának hány órakor szokás "vacsorát" adni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 26. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:

Fél éves koráig én napi 3x etettem, és a LEGFONTOSABB: mindig séta UTÁN kapjon enni, teli hassal nem szabad mozgatni a kutyákat.

Az időpont nem olyan lényeges, inkább a rendszeresség. De szerintem 6-7 körül célszerű, mert akkor már nem éhezik meg aznap, viszont megemészti valamennyire, és mire megy aludni akkor nem teli pocakkal fekszik le.

Én 6kor adok vacsit, a délutáni séta után. És most (10 óra körül) még leviszem fél percre "sétálni". Illetve leviszem, leteszem, pisil, és már megyünk is föl.

2012. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Amikor a mi kutyánk volt kölyök:), akkor mi mindig ugyanabban az időben etettük meg. (reggel is meg este is)

Ha időre vagy kíváncsi,akkor talán etesd 7 órakor,az se nem késő,se nem korai.:)

2012. nov. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) akkor jól gondoltam a 6 vagy 7 órát:)
2012. nov. 26. 21:54
 4/9 anonim ***** válasza:
A rendszeresség se olyan fontos :P. A rendszeresség csak nekünk számít embereknek. Kapja meg az adagját kb 3darabban és kész ahogy neked tettszik ez is csak azért kell hogy ne terheld túl a gyomrát. Persze ne félórás időközökkel :)
2012. nov. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
amikor kölyök volt a kutyánk ,akkor este mi is 7 óra körül adtunk neki vacsit :)
2012. nov. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ennek akkor van jelentősége ha lakásban tartod.Mert akkor az esti sétához kellene igazítani,hogy akkor minden dolgát elvégezze.Figyeld meg pl.kaja után mennyi idővel gittel.Ebből számolhatsz szerintem.
2012. nov. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen benti kutyus. szóval az utolsó kaki után már ne adjak neki?
2012. nov. 27. 19:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem ezt mondtam.Az a lényeg,hogy lefekvés előtt gitteljen a kutya,az utolsó sétán.Evés után általában azonos idő elteltével gittelnek a kutyák.Ezzel az idővel számolj.

PL:ha az evés és a gitt közt,mondjuk eltelik 2 óra.Az utolsó séta mondjuk 9órakor van,akkor adj neki félhét-hétkor,és akkor biztos nem fog éjfélkor gittelni.De ez csak példa .

2012. nov. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
rendben:) köszi a válaszod
2012. nov. 27. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!