Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek az előzőhöz...

Szerintetek az előzőhöz képest kikupálódott? Már tettem fel képet akkor azt mondták sokan hogy keverék kíváncsi vagyok a mostani véleményekre.

Figyelt kérdés
[link] ez a kép akkor készült mikor meghoztuk 7 hetesen:) [link] itt volt 2 és fél hónapos:) [link] most ilyen és 4 hónapos múlt 18. án:) és ezeken a képeken is 3 és fél hónapos:)----> [link] ez a másik:) [link] na mi a véleményetek róla kis tigriscsíkos szuka:)
2012. nov. 26. 21:49
 1/7 SimiAdreee válasza:
Nekem egy szép Amerikai Staffordshire Terriernek tűnik... :) Tévedek?
2012. nov. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
28%
Sunáznám!
2012. nov. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
remélem hogy nem tévedsz:D elvileg annak készült:D:D csak feltettem egy képet aztán egyből jött h ez valami keverék meg ilyenek:) pedig csak a szög rossz:)
2012. nov. 26. 22:15
 4/7 anonim ***** válasza:
ezeknek a képeknek az alapján még mindig keverék, de nem tetél fel olyan fotót amiről 100%-an megítélhető a fejformája.
2012. nov. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kira kenzo ***** válasza:
18%
Mindegy milyen szögből fényképezel akinek már volt ilyen kicsilye annak ,már akkor látnia kellett volna, hogy szép kis sztaffi.
2012. nov. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is fajta jellegű keverék. :) de nagoyn szép
2012. nov. 27. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
elvileg amúgy fajtatiszta csak ugye több típus van van a zömökebb szélesebb vagy van a vékonyabb izmosabb mondjuk én már láttam olyan kölyköt ami kiskorában baromi szép volt felnőttnek meg az életben senki nem mondaná meg még azt sem h a staffokhoz köze van szal nem lehet tudni hogy mi lessz belőle de eddig nekem bejövős:P csak nem igazán hízik pedig annyit eszik mint egy disznóó:)
2012. nov. 27. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!