Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nézik le sokan a keverék...

Miért nézik le sokan a keverék kutyákat?

Figyelt kérdés

Itt a neten szokták lenézni őket számtalan esetet tudnék mondani

miért???


2010. jan. 24. 16:45
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
SEHOL!!!!ANORMÁLIS EMBER, ÖRÜL ANAK HOGY A KEVERÉKNEK IS VAN GAZDÁJA...NEKEM MONDJUK FAJTATISZTA A KUTYÁM, de volt már keverékem is...
2010. jan. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Háát én nem tudom de nekem eddig 3 volt és nagyon jól elvoltunk.
2010. jan. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Csak a buta ember nézi le mert nem tudja a hogy a fajtatiszta kutya az keverék ugyanúgy mint bármelyik kutya.Hiszen minden kutya mutáció és az emberek általi keveréssel jöt létre Az meg elmebeteg aki korcsnak nevez egy kutyát.
2010. jan. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
lehet azert mert nem tudjak h mennyivel ellenallobbak mint nemely fajtatiszta tarsaik.
2010. jan. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%

Tudod az új divat az hogy a fajtatiszta kutyákat nézik le. Mert hogy milyen sznob dolog ha a kutyának törzskönyve van, vagy kutyaiskolába jár netán kutyás sportokra, neadjisten kiállításokra... Mert hogy nekik nem számít egy papír... Manapság már ez a divat, és az a jó ember akinek keverék kutyája van.

Nekem semmi bajom velük, csak épp néhány fajtába vagyok szerelmes és a keverékek nem tetszenek annyira de ezen könyörgöm ne sértődjön már meg senki! Aki valóban lenézi őket az értéktelenek tarja őket, és tényleg sznob de az a tk-s kutyák értéket nem kicsinyíti csak az adott emberét.

2010. jan. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Az nem egészen normális, aki lenézi őket...Ők is ugyanolyan szeretetre méltó kutyák, mint bármelyik más...Szerintem nem sok értelme van egy papírfecninek, ami kimutatja, hogy egy kutya fajtiszta.
2010. jan. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
67%
17. 56.-os vagyok...Egyébként igazad van...Én is feltettem, még múltkor egy kérdést KÍVÁNCSISÁGBÓL, hogy mikor kell pároztatni a kutyákat, pedig nem állt szándékomban pároztatni, csak gondoltam jó tudni...Erre mindenki azzal jött, hogy van e törzskönyve, meg ilyesmi...Eleinte a kérdésre eszük ágában sem volt válaszolni, csak hogy így törzskönyv, úgy tenyészszemle...Aztán persze megírtam kommentben, hogy egyébként keverék a kutyám...Egyébként egy: megírtam, hogy csak kíváncsiságból kérdeztem...Kettő. Előbb hoznék el menhelyről, egy rászoruló kutyát(ráadásul ingyen), mithogy tenyésztőktől több tízezer forintért...Ja, és itt a kiírt kérdésem, ha érdekel valakit : www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__592524-mikor-kell-paroztatni-a-kutyakat-tuzeles-kozben-vagy-utana-par-nappal
2010. jan. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
2010. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
Na erről beszéltem... Az nem csak egy papírfecni. Valakinek ér annyit az álma hogy kifizeti érte a tízezreket. Akinek meg keverék kutyája van, annak igzán illene tudni, hogy sok a kutya a menhelyen és hogy nem kellenek újabb ellenőrizetlen kölykök! Ha meg nem akarsz kiskutyákat akkor nem szükséges ezt tudnod...
2010. jan. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
De ha ez érdekel,a kkor szükséges tudnom...Ja, és 12 évesen, nem is vinném a kutyámat pároztatni...
2010. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!