Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Retriever pórázból melyik a...

Retriever pórázból melyik a jobb? Van 4,5,6,7,8, és 10 mm-es?

Figyelt kérdés
Nagytestű, erős kutyára melyik a legjobb?

2012. nov. 27. 10:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Természetesen a vastagságra gondoltam, a hossza mindegyiknek 150 cm.
2012. nov. 27. 10:28
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen van: [link]


ez 12mm vastag! szerintem ennél véknyabbat ne vegyél vagy ha veszel akkor maximum a 10mm-est! Milyet akarsz? Belinkelnéd?

2012. nov. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam: [link]
2012. nov. 27. 10:39
 4/9 anonim ***** válasza:
Az eredeti retriever póráz vékony. Amúgy meg neked kell tudnod, hogy melyik a szimpatikus számodra. A legvékonyabb se fog elszakadni, az tuti!
2012. nov. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ami arra is jó, amire kitalálták az a 4mm-es. Egyszerű sétához, vagy hirtelen előkapott póráznak bármelyik ami neked szimpatikus.
2012. nov. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szakadni egyik se fog, igazából esztétikai különbségek vannak, illetve nyilván a vékonyabbat joban érzi a kutya, hatásosabb azzal dolgozni.
2012. nov. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 5-6 mm-eset szoktam kiképzésre használni. Sima sétához 8ast. A 10-12es semmit nem ér.
2012. nov. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Sima sétához lenne. Szerintem a 10-est fogom választani. Most is van egy 10 mm vastag pórázunk, ami ilyen hengeres és azt szoktam megfordítani és a fogó részén átbújtatom a fejét és úgy sétálunk. Tizedannyira sem húz. Most lesz egy éves, és már viszonylag jól sétál, alig húz, csak ha meglát egy kutyát vagy macskát akkor egy vékonnyal jobban vissza lehet fogni. Van 6 cm vastag nyakörve is, azzal kiválóan tud húzni, mint egy husky. :)
2012. nov. 27. 13:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

A retriever póráznál minél VÉKONYABB annál hatákonyabb, jobban folyt ha kell. Vastagabbal már nem lehet olyan könnyen elirányítani a kutyát

2012. nov. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!