Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » BARF-osok! Milyen zöldséget/gy...

BARF-osok! Milyen zöldséget/gyümölcsöt adtok a kutyának télen? Szoktatok mirelit zöldséget venni?

Figyelt kérdés

2012. nov. 27. 11:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A gyorsfagyasztott nyers mirelit zöldség az jó múltkor olcsón tudtam szerezni tökre szerették kicsit megpároltam nekik és ment a husi mellé. Mondjuk ezek a bélpoklosok mindent szeretnek..
2012. nov. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kíváncsi leszek most én is :) Vettem neki mirelit tököt + sóskát, holnap kap először :) Igaz én nem csinálok semmit vele, csak felolvasztom és turmixolom...
2012. nov. 27. 12:23
 3/11 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ugyan mi most tápoztunk másfél hónapig, előtte BARF-oztunk...félig-meddig, de Te tudod ezt :)

Általában olcsó répát, almát, kígyóuborkát kapott az állat...

Sztem a mirelit zöldség is szuper!

2012. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
cékla, répa,tök,fekete retek.. néha mirelit ha nagyon nincs más
2012. nov. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Az az igazság, h mostanában kicsit ellustultam... Céklát, répát én is adok a kutyusomnak, viszont nincs kedvem összességében tökölni vele, így vmi olyasmit kerestem volna ezek mellé, amivel nincs sok macera. Pl. brokkoli v ilyesmi, de ezt nem találtam már, így maradt a fagyasztott tök + sóska.

2012. nov. 27. 14:32
 6/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
Szandi, teljesen jó az! :)
2012. nov. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Oks :)

Remélem bírni fogja a pocija :)

2012. nov. 27. 19:24
 8/11 anonim ***** válasza:
alapvetően a mirelittel nincs semmi gond, gyors fagyasztással készül és szinte károsodás nélkül vészeli át a növény (ami a beltartalmat illeti). Elég csak simán kiolvasztani és mehet a turmixba
2012. nov. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Okés, köszi :)

Ami a belső károsodást illeti... Azzal sincs gond, ha pl. én 2 hétre előre bezacskózom a répát, céklát, meg a többit, amit nem fagyasztva veszek és lefagyasztom, majd minden nap kiolvasztom?

2012. nov. 28. 09:32
 10/11 anonim ***** válasza:
hát mivel a normál hűtő nem sokkolva fagyaszt ezért kicsit több vitamint veszítesz de az ásványi anyagok, és egyéb alkotó elemek nemigazán roncsolódnak és a vitamin veszteség se olyan extra jelentős max néhány hőérzékeny vitamint vesztesz
2012. nov. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!