Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen zöldséget/gyümölcsöt...

Milyen zöldséget/gyümölcsöt egyen a kutya?

Figyelt kérdés
sok etetéssel kapcsolatos válaszban olvasom itt, hogy kapjon zöldséget és gyümölcsöt is. pontosan milyen zöldségekre és gyümölcsökre gondoltok ilyenkor? nekem bevallom, eszembe sem jutott még egyiket sem adni a kutyámnak. prémium táppal etetem, azt gondoltam abban minden benne van.
2012. szept. 23. 01:40
 1/5 anonim válasza:
100%
Én répát és almát szoktam adni a kutyusomnak :) Amit tudok, hogy nem szabad, az a szőlő, mert megterheli a máját :) nem túl sok minden, de remélem , azért kicsit tudtam segíteni :)
2012. szept. 23. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
spenót, répa, alma, sütőtök, körte, spárga, brokkoli, karfiol, káposzta, kelbimbó (főzve, mert úgy könnyebben emészthető), zöldbab, cukkini, tök, sárgadinnye, szárzeller, bogyós gyümölcsök. általában, ha pürésíted, könnyebben emészthető szintén. nyilván magában nem fogja megenni őket, így valami hús/konzerv közé kell keverned.
2012. szept. 23. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém majdnem mindent eszik. Tápot és maradékot kap, de mellette csemegének szoktam neki adni pár kocka almát, nyáron nagyon szereti a dinnyét. Paprikát, paradicsomot is megeszi, szőlőt is. Citrusfélét nem adok neki, se káposztát, tököt. Nagyon szereti még a diót lopni a fáról, és ropogtatni. Én meg csak nézem hogy miért terem ilyen keveset a diófa!
2012. szept. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit az enyém nagyon szeret az az alma, banán, barack, szőlő, görögdinnye, szilva, sárgarépa, most épp nagy sütőtök evésben vagyunk :D De pl. a párolt karfiolt, brokkolit is szereti, és megeszi a nyers paradicsomot, paprikát is, ha salátának készítjük el, és van rajta egy kis tejföl, meg sajt.
2012. szept. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem jól gondolod, nem feltétlenül muszáj neki zöldséget vagy gyümölcsöt adni. Az inkább extra, nem kötelező. Ha nem adsz neki, attól nem leszel rosszabb gazdi.
2012. szept. 24. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!