Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Otthon lehet egyedül hagyni a...

Otthon lehet egyedül hagyni a csivavát 4-5 órára?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 14:02
 1/5 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Persze, miért ne?

Csak szoktasd előtte a magányra pár perctől a kívánt órákig, hogy ne üvöltsön, ne romboljon...magyarul NEVELD...

2012. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Nem nem lehet. A csivavákat mindenhova magaddal kell vinned. Azért lehet venni a boltokban hozzájuk olyan cuki kutyahordó táskát.
2012. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Csivibaba ***** válasza:
100%
Nyugodtan hagyd otthon. Kutya, nem csecsemő.
2012. nov. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

és ha pl suliba jár a kérdező vagy olyan a munkahelye ahová nem lehet kutyát vinni,hiába vannak kutyahordozók..

szerintem jobb ha a lakásban szabadon lehet,mint szegény azt a pár órát egy hordozóban töltse!!



Kérdező szoktasd hozzá,hogy egyedül van, az elején menj el 5-10 percre,de úgy gyere vissza,mintha semmi se történt volna ne örülj a kutyának!! aztán egyre több időre hagyd magára és sose szabad neki örülni amikor oda jön,mert az egyedül hagyást akkor fogja jól tűrni ha nem kerítesz neki nagy feneket,mert ha örülsz,hogy "jajjj buksika haza jöttem jajj szia" akkor ezt így is éli meg, túl izgatott lesz és ez nem jó,a lényeg hogy nyugiba várja meg míg haza érsz, haza jöttél eltelt 5-10 perc (azt kell kivárni amikor nyugodt és nem foglalkozik veled) és akkor magadhoz hívod és megsimized :)

az izgatott lelkiállapotot nem szabad jutalmazni.

2012. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szilvi & Argos ***** válasza:
94%

Kedves utolsó válaszoló:


Csak én éreztem Diesel írásában a rejtett iróniát? :D :D :D

Azt írta le burkoltan, hogy a csivava is kutya, otthon lehet hagyni egyedül ennyi időre :)

2012. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!