Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy yorkim meg fél éve...

Van egy yorkim meg fél éve megszületett a kisfiam. Kutyusom mintha türelmetlenebb lenne, kifejtettem lenn?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szülők és állattartók válaszait várom!Van egy lassan 6 éves yorkim és egy fél éves fiam.A kisfiam egyre többet mozog,rugkapál stb és a kiskutyám ezt egyre kevésbé tolerálja.Én az össze szoktatás miatt engedtem,hogy oda jöjjön mikor a gyerek ott volt velem ez eleinte nem is volt gond szépen elfeküdt (sőt még védte is a kicsit)de most,hogy rugdos (elő fordul,hogy őt is megrúgja) nem igen viseli már el.(Az elején mikor elkezdett így mozgolódni nem volt gond. Ki mit javasol eltiltást vagy,hogy többet babusgatni a kutyust vagy csak kicsit vissza venni a közös együtt létekből hárman?!


2012. nov. 27. 15:14
1 2
 11/14 Szilvi & Argos ***** válasza:

Arra akartam rávilágítani, hogy a kistestű kutyáknak nagyon sok mindent elnéznek, mert olyan cuki, meg kicsi, félénk, stb...a nagyoktól nem nézik el, mert VESZÉLYES lehet.

Egyébként sokkal jobban ajánlható gyerekek mellé egy roti, mint egy kis társasági kutya!!! Magasabb a fájdalomküszöbe, nyugodtabb. Persze mindez normális nevelés mellett...

2012. dec. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Meg lehet nézni az USA statisztikáit, van közte palotapincsi, ami gyereket ölt. Ennyit a társasági kutyákv eszélytelenségéről.
2012. dec. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
*statisztikáit a halálos kutyatámadásokról
2012. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Igen azzal én is egyet értek, hogy a nagytestű kutyák (egy jó példa rá a roti!!) sokkal "ajánlatosabbak" kisbaba mellé mint a kistestű társaik, de nekem yorkim van, és őket kell összeszoktatnom valahogy.
2012. dec. 4. 05:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!