Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti is többet takarítotok...

Ti is többet takarítotok ilyenkor a kutya /kutyák után a lakásban mint mondjuk nyáron?

Figyelt kérdés
nekünk van két bichonunk és majdnem 2 naponta fel kell söpörni,mert annyi por vagy is inkább homok van a házba,pedig séták után meg mossuk a lábukat, szombaton volt nagy takarítás porszívózás és felmosás meg minden , hát mára nem látszódott semmi,muszáj volt felsepernem olyan kosz volt..nyáron nem szoktunk ennyit takarítani miattuk, mondjuk jó hogy nem hullik a szőrük így azzal nincs gond,csak ha vki meglátná mi van itt pedig takarítunk normálisan nem hinné el szerintem :/
2012. nov. 27. 16:18
 1/7 A kérdező kommentje:
jah és ha vendégek jönnek mindig fel kell takarítani,mert hogy 2 napja takarítottunk az nem látszódik..
2012. nov. 27. 16:20
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy kutyám van, igaz nagyobb testű. A takarítás a tartás vele járója, ezt vállalni kell! Nyáron talán a szárazabb idő miatt kevesebb kosz ragad a bundába mint most, mikor is hajnalban meg este is nyirkos minden. Nálunk nem gond a napi porszívózás, meg a fölmosás, legalább is amerre Ő jár.
2012. nov. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

persze tudom,hogy a kutyatartás kosszal is jár!!

csak kíváncsi voltam ,hogy másnál mi a helyzet..

hát mi nem tudnánk minden nap feltakarítani,mert erre aztán nincs nagyon idő, én és tesóm suliban vagyunk a szüleim dolgoznak, a kutyákkal foglalkozás mellett meg a tanulást mellett takarítani se időm se energiám, ezért csinálunk hétvégén nagy takarítást (anya,én és tesóm)

aztán amikor anyum később megy dolgozni vagy vki itthon marad akkor az söpör fel..

2012. nov. 27. 16:54
 4/7 szacsiga ***** válasza:
Nekem goldim van. Fél nap és retek az előszoba. Mázsa szőr és por/homok...naponta söprünk.
2012. nov. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs idő? Mindig arra van idő amire szentelünk, ez nem csak a kutya tartásra igaz, hanem az élet más területére is. Napi 10-15 perc nem fér bele? Maximum ennyivel kevesebbet számítógépezel!
2012. nov. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát bocsi de nekünk nem 15 perc feltakararítani ,hanem 1 óra vagy több,de ne ezen akadjátok már ki csak egyszerüen arra voltam kíváncsi hogy ilynekor többet takarítotok mint nyáron ennyi..nem tudtam,hogy ebből is vita lesz..

és csak tudjátok hétköznaponként max 1 órát gépezek és ezt az egy órát nem fogom takarítással helyetesíteni,mert nem csak én élek ebbe a lakásba!!!! Ez a hét lazább így több idöm van, viszont ma takarítottam!!!

2012. nov. 27. 22:19
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsi a hibákért telóról vagyok..
2012. nov. 27. 22:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!