Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti is szeretitek a kutyátok...

Ti is szeretitek a kutyátok szagát?

Figyelt kérdés

az én kutyám kinti kutya, vagyis van egyfajta jellegzetes szaga, de én ezt szeretem! Természetesen van, amikor ő is büdi, ha belehempereg valami neki tetsző szagba...

De kiskora óta érzek rajta egyfajta illatot, és ha megérzem, mindig olyan jó érzés lesz úrrá rajtam :)

Lehet, hogy kicsit bizarr, nem vagyok szerelmes a kutyámba :D

Csak érdekel, hogy más is szereti e?


2012. nov. 27. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
A kinti kutyáknak általában Kutyaház szaguk van :) Én nem igazán kedvelem, büdösnek nem mondanám csak túl átható és erős szag :)
2012. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 szacsiga ***** válasza:
89%
Én szeretem a kutyám szagát :) kivéve ha döglött macskába hempergett, mert néha ilyen is van :(, mondjuk ázottan sem virág illat. De szárazon, pláne napozás után fini :)
2012. nov. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
nem mondom, hogy az enyém hipoallergén szőrzetű, de nagyon tiszta, pedig dús, és nincs kutyaház szaga. Más kutyákhoz viszonyítva kevésbé átható. Persze ázottan blőőőááá :D
2012. nov. 27. 17:08
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Szia!! Az én kutyám benti, 4 hónapos, és igen, szeretem a szagát. A legjobb a kis rózsaszín, szőrtelen hasikája. :))
2012. nov. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám egy igazi, büdös mopsz, borzasztó a szaga, de mégis, az ő szaga; ezért szeretem. :D
2012. nov. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 sippara ***** válasza:
100%
1 éves husky keverék szobakutya, és imádom a "szagát", sőt, néhol foltokban füstölő illatú :D
2012. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kinti nagytestű kutyám van, ápolt, fésülve van minden másnap. De külön kutyás ruhám van hozzá, de amikor bemegyek és leveszem azt a ruhát, lehet érezni azt az erős kutyaszagot, szerintem a borz sírva szaladna el, ha megérezné. :D Ettől függetlenül ilyen büdin is imádom. :)
2012. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tacskó keverék, és nem szagos, de van egy jellegzetes illata. Engem is megnyugtat. Az orrommal érzem, de a ruhám sose kutyaszagú, se a bútor, se semmi.
2012. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám kinti-benti és imádom a szagát.

Főleg amikor még picike volt. Olyan "babakutya tej" szaguk van. :-)

2012. nov. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az én kutyám kinti, hosszú szőrű és azt kivéve amikor belehempereg valamibe, szeretem a szagát. Külön élmény amikor összedugjuk a fejünket és érzem a szagát- látom rajta, hogy neki is tetszik ez, meg az én illatom is.
2012. nov. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!