Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti is szeretitek a kutyátok...

Ti is szeretitek a kutyátok szagát?

Figyelt kérdés

az én kutyám kinti kutya, vagyis van egyfajta jellegzetes szaga, de én ezt szeretem! Természetesen van, amikor ő is büdi, ha belehempereg valami neki tetsző szagba...

De kiskora óta érzek rajta egyfajta illatot, és ha megérzem, mindig olyan jó érzés lesz úrrá rajtam :)

Lehet, hogy kicsit bizarr, nem vagyok szerelmes a kutyámba :D

Csak érdekel, hogy más is szereti e?


2012. nov. 27. 17:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
86%
Én szeretem a kutya szagot. Mondjuk szaglászni őket konkrétan nem szoktam, de kutyázás után a kezemet igen :) Már gondolkoztam rajta, hogy lehet, hogy ez egy kicsit furcsa.
2012. nov. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
amint látod, nem fura, mert sokan vagyunk ezzel így! Még egy büdös mopsz kutyának is lehet szerethető a szaga! És ez csak azért, mert a szagok emlékeket idéznek bennünk, és ha megérezzük, mindig jó emlékeink támadnak...:)
2012. nov. 28. 13:16
 13/14 anonim ***** válasza:
Az en kutyamnak kimondottan jo illata van az agyban alszik es lakas kutya. Es mondhatni tobbet furdik mint nemelyik feher ember! :-) Es van parfumje egy ismeros kutyakozmetikustol kaptuk ajandekba kokusz illatu!
2012. dec. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
akkor annak a kutyának nem kutyaszaga van, hanem kutyasampon meg kutyaparfüm szaga...:) Jó biztosan jó illatú az is, de az nem igazi kutyaszag :)
2012. dec. 5. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!