Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen parancsszavakat,...

Milyen parancsszavakat, trükköket tud a kutyátok vagy ti milyeneket ajánlotok?

Figyelt kérdés
2012. nov. 27. 20:30
 1/7 anonim ***** válasza:

pacsi két lábbal

forgás mint két irányba

szlalom

nyolcas

hempergés

hangadás

láb közötti menés előre- hátra

kosár hozatal

plüssök hozatala névre (szarvas kacsa kutya)

műanyag szemeteslapát hozatala

cipő hozatala

kulcs hozatala

tolatás

ugrás egy helyben

ugrás kéz felett

ugrás láb felett

hajolás

most hirtelen ennyi jutott eszembe kb ennyit tudunk még csak :)

2012. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Egy kutya körülbelül 200 szót tudd meg jegyezni. Nem muszáj ugyan azokat a szavakat használni mint mások. Csak az a lényeg hogy mindig ugyan azokat mond neki és mindig csak 1x. Ne ismételgesd semmi féleképpen.
2012. nov. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

lábhoz.fekszik ,marad és hozzám.de ezt bárhol-bármikor!

a többi csak játék.viszont otthagyhatom a bolt előtt fektetve,addig nem mozdul míg nem szólok.sok ember és kutya közül kihívom bármikor,nem kell kikötnöm,ha beugrom valahová.nem ugatja a kerítésen túli kutyákat.lehet vele sétálni.ha akarom egy idegen pár éves gyerek is vezetheti ,pedig 3-4 X nehezebb náluk.és egy-magasságban van a fejük:)

közlekedik,tehát ismeri a jobbra,balra parancsot.mindezt 30 km sebességnél bicaj mellett futva.

beküldhetem a vízbe ,hogy kihozza a labdát,faágat,horgászt-botostól,úszót :)

nem harcol ,még 40 kutya között sem.és megkeres ha nem lát.

igaz,hogy már nem cipeli a lapátot ,és a labdát is eldobja 200 méter után.a papucsból mindíg csak az egyiket hozza,és ha odaadta,elviszi a cipőmet,vagy a bőrkesztyűt:)

pedig négy lábára kevés 1 kesztyű.

és este ,nem szereti ,ha közel jönnek idegenek,főleg ,ha a kölkek viszik sétálni. komoly hangja van,ha morog,de a lányom képes elaludni a fekvő kutya hátán:)

2012. nov. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az enyém 13 hetes és ezeket tudja:

Ül

fekszik

fordul

hozd-ezt nem csinálja meg mindig, van h eldobja a játékot és odarohan hozzám :)

keresd- 3 kindertojásizé közül kiválasztja h melyikben van falat

marad

hopp

pacsi

2012. nov. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Amúgy sokszor nem a parancsszó a fontos, hanem a hangsúly ahogy mondod. Ha keményen mondod, hogy "virsli!" olyan hanglejtéssel mint azt, hogy "lábhoz!" oda fog jönni... Pláne ha pl. kézmozdulat is társul hozzá.
2012. dec. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én kutyusom tudja ;

Feksziket szóra :) 12éves létemre tanítottam meg neki :)

Ült Mikor megkaptam második nap már tudta :)

Ja és ami a legfontosabb szabadon sétál :) És a legenergikusabb kutyafajták közé tartozik,Német Közép Spicc,szóra jön másfél éves tehát az hogy szabadon sétál az igen nagy dolog :)

Hallgat a nevére,füttyszóra,mondhatjuk úgy is hogy 1 szót szólok hozzá tudja hogy neki mondom :)

Előre megérzi a veszélyt,idegeneket nem nagyon szeret.Ha nekiugrik egy kutya ő játszásnak veszi vagy elsprintel :)

Szerintem nagyon intelligens egy állat :)

2012. dec. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hali én is 12 éves vagyok es tudja a ul fekszik ugrik pacsi es ez a legjobb PUFF (mint ha lelonek)xd es poraz nélkul is megy xd a neve nitro xd tudom nem valami rendes de en meg o szeretem
2013. szept. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!