Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A rottweiler mennyire nyugis?

A rottweiler mennyire nyugis?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék egy rottweilert, de a neten nem sokmindent írnak róla. Nem szeretnék annyira pörgő kutyát, mint egy dobi
2012. nov. 28. 18:41
 1/3 anonim válasza:
nem éppen a legnyugodtabb fajtához tartozik
2012. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Attól függ hogyan van szoktatva, és születésétől fogva milyen vérmérsékletű. Az utcánkban van egy amelyik szabadon járkál de persze nem megy el a kapu elől, amikor vettem egy bassetet az elején féltettem tőle de utána láttam hogy olyan jámbor hogy szabadon engedve is hihetetlenül leszarja hogy a kis basset ott ugrál és ugat körülötte
2012. nov. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
iszonyat értelmes, és jól nevelhető kutya, de kell rá idő bőven! Nagyon nagy a mozgásigénye, és sokat kell foglalkozni vele! Ha nem foglalkozol vele, akkor lefoglalja ő magát.... Csak lehet szétszed mindent :)
2012. dec. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!