Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudok venni szöges fojtó...

Hol tudok venni szöges fojtó nyakörvet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

2012. nov. 28. 21:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos bármelyik állatkereskedésben vagy van, vagy szereznek neked. Remélem, szakember tanácsolta, és meg is fogja mutatni, hogyan kell használni.
2012. nov. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol. Tesco, Auchan, Alphzoo, akárhol.
2012. nov. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha veszel is fortélya van hogy hogy kell használni
2012. nov. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Suliba jarunk, igen szakember mondta, en sem szivesen rakom ra.
2012. nov. 28. 22:35
 5/21 anonim ***** válasza:
15%

Iyet soha, de soha de SOHA nem szabad használni egy kutyán!!!! Jesszusom, nehogy vegyél! Próbáld ki magadon inkább, hogy mennyire nem kellemes az!

Ha ennyire nem tudod sétáltatni, akkor inkább tanítsd meg rá, hogy ne húzzon de JUTALMAZÁSSAL! Minden nevelésnek a jutalom az alapja!

2012. nov. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Kedves Vikica olvasd el az elozo kommentem kerlek. ...
2012. nov. 28. 23:33
 7/21 anonim ***** válasza:
71%

Vikicica, a szöges nem sétáltatásra való. Látom te sem vagy képben.

Egyébként mi a gond ami miatt tanácsolták? Kézbentarthatóság?

2012. nov. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Igen, ez a harmadik kutyasuli ahol végre valami eredményt is elérünk. Az oktató kérte, hogy vegyek neki ilyet. Kiképzéshez kell, csak sajnos eddig egyet találtam, de abban sem vagyok biztos, hogy jó a méret.
2012. nov. 29. 08:27
 9/21 anonim ***** válasza:
abba lehet pótszemet rakni.
2012. nov. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
58%

a szöges nyakörv egy bizonyítottan hatásos és hatékony segédeszköz a ,nehezen nevelhető,domináns,agresszívabb kutyáknál ,MEGFELELŐEN KÉPZETT KIKÉPZŐ , SEGÍTSÉGÉVEL !!!és egy normális gazda kezében!

pont olyan,mint a halti,fojtónyakörv,perlonnyakörv,hám,stb.HA MEGTANULOD JÓL HASZNÁLNI!

a lényege először, a helytelen viselkedés büntetése,és később annak korrigálása.vagy mindkettő egyszerre! tehát hasznos. vagy nagy problémák forrását veszed meg,mivel a rosszul nevelt kutya átnevelése már komolyabb dolog!

én magam nem használtam,és nem is fogom,de láttam sok-sok kutyát akinél csodákat tett ! persze,mert a gazdáik is úgy álltak hozzá ! aki meg annyira kínzásnak érzi ( kívánom nekik,hogy egyszer egy domináns erős, nagyobb testű kutyával próbálkozzanak meg sétálni,síma nyakörvvel-megállásos -visszafordulásos technikával:)el fognak csodálkozni :)

2012. nov. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!