Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv érdeklödnék mivel vetem...

Diselmaci kérdése:

Üdv érdeklödnék mivel vetem egy 6 hetes pitbul és Amstaff keveréket 80 dkg volt mikor elhoztam szal ugyanugy meg fog nőni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 28. 23:11
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
35%

szegény kutya... -.-


ha semmit nem értesz a kutyákhoz, akkor minek tartasz????


8 hetes koruk előtt nem szabad elhozni őket


mellesleg külön gratuláció, hogy veszel egy harci kutyát és szerinted az lehet pitbull és amstaff keverék...

2012. nov. 28. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Láttod nem kelene egy böl le cseszni rosz helyröl hoztam és nem volt szivem elhozni még szerencse hogy elhoztam rá másnapra ahogy visza halotam az öszes tesoja meg halt mivel volt aza fagy :) és igen értek hozájuk csak ien esetel nem találkoztam :) mivel van egy 5 honapos szukám és azal semi gond de ha tutam volna hogy it ien emberek vanak felse jövök
2012. nov. 28. 23:18
 3/27 A kérdező kommentje:
bocs nem volt szivem ot hagyni :) 80 dkg ramos volt a kicsi és sajnáltam és nem harci kutya vagy te anak tartod aza te dolgod :) én az ér tartom mer nem unatkozom és tök jol el vagyok velük szeretem öket :)
2012. nov. 28. 23:19
 4/27 anonim ***** válasza:
80%

Hű, szerintem neked kéne menni még egy kört általánosban, kegyetlenül nehéz kihámozni, mit is akarsz valójában közölni velünk.

Mihez képest nő meg ugyanúgy? Az se biztos, hogy staff-pit keverék; majd nő valameddig, és akkora lesz.

2012. nov. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
tudom ezér bocsit kérek szal aza lényeg hogy rossz helyröl hoztam a kis kant és igen staff és pitt keverék az anya a pit az apa staff és oltári rosz helyröl volt és téleg nem volt szivem ot hagyni :) még szerencse hogy elhoztam voltak azok a fagyok és a töbi elpusztult
2012. nov. 28. 23:22
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
diselmaci öcsém:D abc azért megy?
2012. nov. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
látom it se kapok választ m1 köszi :)
2012. nov. 28. 23:22
 8/27 A kérdező kommentje:
megy igen :) figyelj nem azér jötem ide fel hogy ezel szekáljatok mer nem helyesen irok az engem nem érdekel nem ezt a kérdést tetem fel ide szal m1 köszi a segitséget sziasztok
2012. nov. 28. 23:23
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
És mondd, ha már voltál ilyen rendes, hogy megmentetted a fagyhaláltól, akkor nem tökmindegy neked, mekkorára fog nőni?
2012. nov. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Menj el a piacra vagy valami tanyára hamar kecsketejért, azzal fel tudod hizlalni pár hét alatt, de pár nap múlva kölyök tápot áztass be tejbe és kezd el neki adagolni napról napra szárazabban azaz kevesebb tejjel. A tejet adhatod neki attól még külön. Én jártam így legyengült vizslával és másfél hét alatt helyrehoztuk A tejet akkor az újpesti piacról vettük. Sok sikert!
2012. nov. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!