Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kutya lehet ennyire...

Egy kutya lehet ennyire ragaszkodó, vagy a fejemre nőtt a kutya?

Figyelt kérdés
Mindenhova jön utánam, bújik egész nap, ha itthon hagyom és rögtön előtte nem viszem le, direkt szétszed valamit, bepisil, bekakil néha a mai napig. A kocsiban hátul ül mindig, de előre akar jönni az ölembe, 23 kilósan ne jöjjön már az ölembe, hétvégén először megyünk kutyasuliba. Néha olyan már mintha birtokolni akarna, nem én lennék a falkavezér. Pedig addig nem eszik, amíg én azt nem mondom, lehet vele bármit csinálni morgást még nem hallottam tőle. KAn 1,5éves.
2012. nov. 29. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:

"direkt szétszed valamit, bepisil, bekakil"


Hm.. ez alapján azt mondanám, hogy falkavezérnek hiszi magát. Azért tombol egyedül, mert ideges, hogy nem vagy ott, nem tud megvédeni téged.

2012. nov. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szeparációs szorongás,olvass utána.
2012. nov. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De vannak olyan napok amikor semmit sem csinál, olvastam a szeparációs szorongásról, de pl ma is itthon hagytam ma semmit sem csinált, nem értem, egyszer csinálja aztán napokig nem aztán megint aztán nem.
2012. nov. 29. 00:40
 4/5 compactegon ***** válasza:
minden nap meg kell "küzdeni" a vezér szerepéért. nem úgy működik, hogy egyszer te lettél, és örökre az is maradsz. gondold végig, azokon a napokon nem benned van-e a hiba (ideges vagy, vagy bizonytalan stb).
2012. nov. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet h csak szimplán nincs lemozgatva mikor otthonhagyod, és unatkozik, tele van energiával, és kicsit tombol, hogy levezesse a feszkót. Igazából, ha órákra egyedül hagyod, érdemes lenne mindig futni vele előbb egy 20 percet, persze ez nem mindig kivitelezhető. Én is próbálom magam rávenni a rendszeres reggeli futásra.
2012. nov. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!