Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok arról akinek...

Mit gondoltok arról akinek harcikutya van a kertjében?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 01:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Diesel23!!

barátnőm vizsláját mérgezték meg 2hónapja...

csak úgy,minden ok nélkül.

valaki unatkozott,és a faluban több helyre is dobott be mérgezett kaját :(

tudom,mert én is helybéli vagyok

2012. nov. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ez régen gyakori volt. De szerencsére egyre kevesebb ilyenről lehet hallani.

Részvétem a barátnődnek és neked :(

2012. nov. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Igen, amerikai satffordshire-t jelent, és simán bementek mellettük, sztem lefújták őket valamivel. Mert a szomszéd reggel alig tudta előimádkozni őket, mert kiugrottak hátra a kertbe, és vissza már nem nagyon akartak. Betörtek hozzájuk, és kirabolták őket, mindent vittek, pénzt, ékszert, amit értek. Rendőröktől is tudom, hogy nagyon sok olyan helyre mennek be ahol kutya van, és általában túléli a kutya.
2012. dec. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs miért élnek az emberek abban a tévhitben,hogy egy amstaff vagy egy pitbull jó házőrző lesz. Eleve a fajta története elárulja,hogy emberekkel mindig végtelenül toleránsnak és kedvesnek kellett lenniük,nem beszélve a viadaloztaott kutyákról,akik sűrűn cseréltek gazdát. Tudom,nagyon keményen néz ki egy 20 kilós bullterrier is ,de teljesen alkalmatlanok házőrzésre. A nagy területvédő kutyák (kau,kuvasz,komondor,káj,stb) lettek erre a célra kitenyésztve . Egyébként meg teljesen mindegy,ha valaki be akar menni akkor be is fog ,max lefújja akutyát gáz sprayvel vagy előző éjszaka lemérgezi.
2012. dec. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Tudtommal a "harci kutyák" nem jó házőrzők, ugyanis állatt, kutyák ellen használták őket és emberekkel szigorúan tilos volt sgresszívnak lenniük. Ezért nagyon emberszertőek. Plusz a szőrük is nagyon rövid. Amúgy mit gondolnék? Őőő, azt hogy nincs ízlése...? Bocsi, nekem nem tetszenek az ilyen típusú kutyák. Amúgy tájékozottnak tartom magam kutyás körökben, nincsenek tévhitek a fejemben, viszont azon azért imátkoznék, hogy nehogy valami elrontott, antiszociális kutya legyen aki ki is tud szökni...
2012. dec. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!