Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú akivel közel 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú akivel közel 3 hónapot jártam de szakított velem! Azt mondja aranyos vagyok csinos meg hogy senkinek nem kíván jobbat nem akarja lekötelezni magát és egyedül akar lenni stb. Miért jobb neki egyedül? Mikor nő fel egy komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Szóval arra lennék kiváncsi miért nem lenne velem jó neki? Mit nem tudna csinálni ha velem van, amit tud nélkülem?
2010. aug. 6. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyat, aki tényleg szeret, mert ennek a fiúnak nem kellesz. És kinek kell szerelem nélküli kapcsolat?
2010. aug. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De én őt szeretem, őt akarom és azt szeretném hogy ő is szeressen és akarjon engem! Nem mondok le róla! Várok rá! Bármit megtennék érte/miatta!
2010. aug. 6. 18:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok?


Amúgy simán megteheted, hogy vársz rá, nem akadályoz senki. De őt sem akadályozza senki, semmiben.

2010. aug. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindig az kő ami elérhetetlen, fogadok amikor együtt voltatok nem kellett ennyire.
2010. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk ő hamarosan 17 lesz. Akkor is nagyon nagyon kellet! De az tény hogy most valamennyivel jobban.
2010. aug. 13. 14:19
 6/6 anonim válasza:

az egy bunkó (bocsi)

próbáld meg magad túltenni rajta nehéz lesz az elejénde idővel sikerül, meglátod..:)

2012. aug. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!