Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért csinálja ezt a kutyusom?

Miért csinálja ezt a kutyusom?

Figyelt kérdés
Amikor iszik, akkor mind a két lábával lötyköli a vizet, közben iszik. Elég vicces, de néha már ijesztő ahogy kapargatja a tálkáját. Szerintetek miért csinálja?
2009. aug. 18. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
semmi vész. lehet hogy le szeretné hűteni magát egy kicsit. nyáron sok kutyi csinálja ezt
2009. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Az enyémnek mélyebb a vizes tálja, és ő nyakig bele szokta dugni a fejét, úgy búvárkodik :D

Csak a meleg miatt csinálja, vagy egyszerűen játékból.

2009. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem hinném h igy akarja hüteni magát!

inkább az lehet a gond hogy tul szomjas...esetleg még "gyakornok" és kevésnek véli azt a folyadékot amit a nyelvével felvesz!nézessétek meg az állatorvossal hogy a fogai nem zavarják-e!ha a kajálása is zűrös akkor mindenképpen a foga a rossz!(tulságosan habzsol, nagyokat nyel ha nem tudja megrágni, vagy éppen tul sokáig rág)!!!

fontos mert a kutya alapvető "része" a fogai!!!vigyázzatok rá!


amugy nekem is van 8 kutyám!föleg kicsik.és az egyiknek a vakságára ugy jöttem rá hogy amikor iszik vagy eszik elörebillen mert nem tud egyensulyozni.fura volt hogy mindig az elülső lábain áll...aztán elvittük dokihoz és mondta hogy amire a legjobban kell figyelni az a táplálkozása!ha játszik vagy nem jön ki más kutyákkal az még nem gond de ha nem tud enni vagy inni akkor már az egészsége van veszélyben!

az öreg kutyánknak tul távol vannak egymástol a fogai és mindig kimegy a fele viz amit benyel...mindig kell elötte lenni inni és ha nagyon liheg külön elé kell tolni figyelmeztetés képpen különben lehet h csak nincs kedve kimenni a nappaliba a szobábol és ez nagyon veszélyes vizveszteség miatt!


sok szerencsét vele!

2009. aug. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az én kutyusom is ugyanezt műveli a nyáron. kilötyköloi a vizet utánna pedig abban hempereg. fogaival semmi gond, járunk állatorvoshoz általában mindig megnézi és semmi panasz
2009. aug. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi gond szerintem.Nekem két kutyám van mind a kettő csinálja játékból imádják a vizet ők goldenek. A tiéd milyen fajta?
2009. aug. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az enyém Magyar Vizsla :) de még pici, 6 hetes.
2009. aug. 18. 22:14
 7/8 anonim ***** válasza:
húha... ugye nem választottad el az anyátol 6 hetesen?? vagy ti "gyártotátok"? =DD
2010. aug. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem én választottam el, kaptam a bátyámtól. de már lassan egy éves lesz, és nagyon jól van. :)
2010. aug. 2. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!