Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyepmesteri telepről lehet...

Gyepmesteri telepről lehet örökbe fogadni?

Figyelt kérdés

Most nézegettem egy gyepmesteri telep Facebook-os oldalt és én összetörtem.

Zokogtam mikor láttam a kutyusokat ott.

Azért is mert fél éve kihoztunk a menhelyről egy kutyust és ugyan nem bántuk meg ha én tudtam volna a gyepmesteri telepről biztos addig harcoltam volna még oda nem megyünk.

Pedig meg is kérdeztem de azt mondták hogy az nem az (màrmint nem a menhely)...Sajnos teltházvan nálunk...de összetörtem az ottani kutyák láttán.

A gyepmesteri telepen altatnak is kutyusokat?

Bocsi a bugyuta kérdésért.


2012. dec. 1. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A gyepmesteri telepen kötelességük altatni legkésőbb akkor, ha másik befogott/leadott kutyának kell a hely. Természetesen örökbe lehet onnan is fogadni a kötelező 2 hét megfigyelési idő lejárta után.
2012. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nagyon jó, ha tudom akkor oda is elmentünk volna szét nézni.
2012. dec. 2. 08:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, h mostmár tudod, és másoknak is tudod mondai, h onnan vigyenek kutyát.


Törvény szerint 14 nap után lehet altatni, addig vagy megfigyelési idő van, vagy az eredeti gazdinak adják csak ki.

2012. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fannybaba8 ***** válasza:
40%
Kedves kérdező.Először is melyik gyepmesteri telepről szeretnél befogadni kutyust? Természetesen onnan is lehet befogadni.
2012. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fannybaba8 ***** válasza:
Igazából meg kell várniuk a 14 napot addig nem altathatnak hisz addig jelentkezhet a gazdi.Van olyan gyepi ahol még ennél is tovább tartják életben a kutyusokat.És persze lehet örökbefogadni!
2012. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!